ivanaj
23.05.07,06:57
Ahojte,
prosim Vas ako sa vyplna ziadost o vyrovnavaciu davku. Doniesla mi to tehotna zamestnankyna. Avsak v dolnej casti je uvedene ze "zametnankyna bez svojho zavinenia dosahuje nizsi prijem ako pri praci ktoru vykonavala pred preradenim" a to mam potvrdit avsak nasa zamestnankyna nemala znizeny prijem, len sme jej dali lahsiu pracu s tym istym platom. Mam to teda potvrdzovat ci nemusim. A poslat to na SP alebo si to nechavam?
Nie su niekde vyplnene vzory takychto roznych tlaciv?
jankasm
23.05.07,05:38
Ahojte,
prosim Vas ako sa vyplna ziadost o vyrovnavaciu davku. Doniesla mi to tehotna zamestnankyna. Avsak v dolnej casti je uvedene ze "zametnankyna bez svojho zavinenia dosahuje nizsi prijem ako pri praci ktoru vykonavala pred preradenim" a to mam potvrdit avsak nasa zamestnankyna nemala znizeny prijem, len sme jej dali lahsiu pracu s tym istym platom. Mam to teda potvrdzovat ci nemusim. A poslat to na SP alebo si to nechavam?
Nie su niekde vyplnene vzory takychto roznych tlaciv?

Nerozumiem načo zamestnankyňa žiada o vyrovnávaciu dávku, keď síce zmenila pozíciu, ale s rovnakým platom.
Podľa mňa nie je dôvod tú žiadosť vyplňovať. Skús sa ešte porozprávať s tou zamestnankyňou, že načo to žiada.
ivanaj
23.05.07,06:19
A nie je to tak ze lekari do davaju kazdej zamestnankyni, ze preistotu ak by sme jej znizili plat?
Tweety
23.05.07,06:21
Kedže nedošlo k zníženiu mzdy, nemáš čo vyplniť. Kolonka je v tomto prípade bezpredmetná.
ivanaj
23.05.07,06:26
Tak to mam vratit zamesnankyni ci na SP? bez vyplnenia
KEJKA
09.03.12,13:57
dcéru z SP odkázali na gynekológiu - že tam jej dajú tlačivo na vyrovnávaciu dávku. Lekárka však tvrdí, že ho nemá. Tlačivo voľne dostupné nie je, zamestnávateľ ho tiež nemá - poslal dcéru do SP, odtiaľ ju poslali, ako píšem k lekárke. Kde ho teda máme vziať?