revik
24.05.07,08:52
Zdravim poradaci,

premyslam nad tym, ako zmenit podla mna velmi neefektivny system pouzivania osobnych firmenych automobilov v nasej firme.

Ten asucasny stav je taky, ze su os.auta pridelene jednotlivym ludom, ktori su za ne zodpovedni. Problem j vsak vtedy, ked potrebuje na firemne ucely pouzit auto niekto, kto nema ziadne pridelene. Vtedy sa musi dohodnut s niekym, kto auto pridelene ma a ide (v ramci efektivity...) pekne s nim...

Ako je to u vas vo firme? Potrebujem nejake napady. Dakujem vopred.
Braňo
24.05.07,06:59
My máme jedno auto pridelené jednému oddeleniu a funguje aj systém nahlasovania jázd vopred, kto kedy potrebuje.
rastom
30.05.07,08:18
Myslím, že kus vela debaty okolo ničoho.
Stačí nástenka s dnami (PON-PIA), časmi a autami a každý kto potrebuje auto si to tam zapíše... A BASTA. proste rezervačný systém
:o)
Jozef I
30.05.07,08:31
My máme jedno auto pridelené jednému oddeleniu a funguje aj systém nahlasovania jázd vopred, kto kedy potrebuje.
Ak je na oddelení jeden človek tak je to v pohode. :D :D :D
Zoltán Kovács
30.05.07,08:42
Myslím, že kus vela debaty okolo ničoho.
Stačí nástenka s dnami (PON-PIA), časmi a autami a každý kto potrebuje auto si to tam zapíše... A BASTA. proste rezervačný systém
:o)

Účtujem firmu, ktorá tiež používa nástenku. Je 15 zamestnancov na 6 áut. Na začiatku týždňa, každý si napíše do tabuľky svoju požiadavku na auto na konkrétny deň, a potom auta sa pridelia.
A funguje to bez problémov.
revik
31.05.07,07:39
Vazeni, mate niekto skusenosti s podnikovym intranetom a nahlasovanim sa na auta cez neho? Ked je tych zamestnancov viac, aj tych aut je viac a jedna nastenka nemusi stacit.

Inak k tomu intranetu by som sa chcel tiez opytat na skusenosti. Zaujima ma vsetko od navrhu, vyberu firmy/riesenia intranetu, realizacie, obsahu, skusenosti s pouzivanim a podobne.

Za kazdu informaciu vopred dakujem.

Revik