eviketa
24.05.07,17:29
Neviem či som správne v téme, ale neviem kde s otázkou : kto pozná publikáciu - účtovné súvzťažnosti od Verlag Dashofer ? Su to tie zakladacie stránky. Prišla mi na to uputávka, ale rada by som nazor uživateľov, či je to OK a ako je to so spokojnosťou ?
Ď-.
Johanka
24.05.07,15:44
Neviem nič o kvalite tajto publikácie, ale takýto typ literatúry som mala iba raz. Najväčší problém bol, že nové stránky nemal kto zakladať :D . Pozrela som si čo je nové a šup na policu ... Keď sa tá veľká kopa zosypala a pomiešala, objednávku som stopla :--- .
Podľa mňa je už základná cena pomerne vysoká ;) .
Monika Kováčová
24.05.07,15:46
Každú chvíľu by mala vyjsť nová Cenigová. Je to oveľa lepšie.
Jozef Mihál
24.05.07,16:10
Ja by som počkal na Draka na účto.
Monika Kováčová
24.05.07,16:22
ó to nie, to ja teda určite nebudem čakať...
Eulalia
25.05.07,04:06
Ja by som počkal na Draka na účto.
A kedy sa nám takýto dráčik narodí? Dúfam, že už bol aspoň počatý:D
eviketa
25.05.07,07:04
ok idem si sadnuť do kútika a čakať.
Jose, s tým podvojným dráčikom by si potešil
Monika Kováčová
30.05.07,08:12
No už mám tú novú Cenigovú... ešte je horúca :)
Zoltán Kovács
30.05.07,09:01
Práve som bol vyzdvihnúť novú Cenigovú na pošte.

P.S. Včera som dostal vyrozumenie z pošty, že mám dobierku. Nevedel som si spomenúť čo to môže byť. Nakoniec som podozrieval aj priateľku, že niečo si objednala. Ale najväčšia "sranda", že to dodali na môju prvú firmu, ktorá už vlastne nefunguje. Budem musieť vyzistiť či sa to nedá prehodiť na novú firmu. :D
marcik
30.05.07,09:14
Každú chvíľu by mala vyjsť nová Cenigová. Je to oveľa lepšie.

Už ju mám! a naozaj je dobrá a za dobrú cenu!!
Jozef Mihál
30.05.07,09:24
A kedy sa nám takýto dráčik narodí? Dúfam, že už bol aspoň počatý:D
Detaily možno vysvetlí Richard, ale podvojno-účtovnícky Dráčik už bol počatý. Narodiť by sa mal podobne ako starší brat pred Vianocami. Preto tým, čo budú rozmýšľať o predplatení svojich paperbackových účtovníckych "poradcov" na rok 2008 radím, aby si nič nepredplácali.
Monika Kováčová
30.05.07,10:06
... tešíme sa p. Mihál, dovtedy budeme listovať, čo už...
Getiška
30.05.07,17:21
Poprosím Vás, ako sa volá presne knižka od Cenigovej, ktorú spomínate?

Kde sa dá zohnať? Mam vážny záujem. Prosím napíšte kontakt
Monika Kováčová
30.05.07,17:34
dogicka
01.08.12,12:20
Detaily možno vysvetlí Richard, ale podvojno-účtovnícky Dráčik už bol počatý. Narodiť by sa mal podobne ako starší brat pred Vianocami. Preto tým, čo budú rozmýšľať o predplatení svojich paperbackových účtovníckych "poradcov" na rok 2008 radím, aby si nič nepredplácali.

Pred ktorými Vianocami sa tento Dráčik narodí? Bodol by.....