katkaj
24.05.07,17:24
Prosím prosím o radu.
Prvý mesiac robím v Pohode novú firmu mzdy. Zamestnanec nastúpil 1.5.2007 do zamestnania a hneď po pár dňoch si zobral dovolenku. Nahodila som to do neprítomnosti ale nevypočítalo mi to žiadny dovolenkový priemer a tým pádom nepreplatilo dni dovolenky.
Zabudla som niečo označiť alebo treba to tam v tej mzde natvrdo dopísať ?
Ďakujem za každú radu
katkaj
24.05.07,19:57
Posúvam .
Dada
25.05.07,03:58
Prosím prosím o radu.
Prvý mesiac robím v Pohode novú firmu mzdy. Zamestnanec nastúpil 1.5.2007 do zamestnania a hneď po pár dňoch si zobral dovolenku. Nahodila som to do neprítomnosti ale nevypočítalo mi to žiadny dovolenkový priemer a tým pádom nepreplatilo dni dovolenky.
Zabudla som niečo označiť alebo treba to tam v tej mzde natvrdo dopísať ?
Ďakujem za každú radu

Dovolenkový priemer si musíš vyrátať sama. A nahodíš si ho potom do jeho výplatnej pásky do kolónky Priemerný zárobok. Ináč ho ráta program sám, len pri dovolenke čerpanej skôr ako treba ho nemá odkiaľ vyrátať.
katkaj
25.05.07,05:08
Dovolenkový priemer si musíš vyrátať sama. A nahodíš si ho potom do jeho výplatnej pásky do kolónky Priemerný zárobok. Ináč ho ráta program sám, len pri dovolenke čerpanej skôr ako treba ho nemá odkiaľ vyrátať.

Ďakujem. Som si myslela že program si s tým poradí ;)
Ďakujem
katkaj
25.05.07,06:05
Dovolenkový priemer si musíš vyrátať sama. A nahodíš si ho potom do jeho výplatnej pásky do kolónky Priemerný zárobok. Ináč ho ráta program sám, len pri dovolenke čerpanej skôr ako treba ho nemá odkiaľ vyrátať.

Tak som tam nahodila denný priemerný zárobok a vyrátalo mi to celkom slušnú ministerskú mzdu :D až potom som zistila že treba dať hodinovú :)
Tweety
25.05.07,06:07
To je dobrý nápad, poďme sa zachániť:) ministerskými mzdami, hurá sa do opravovania.
katkaj
25.05.07,06:09
To je dobrý nápad, poďme sa zachániť:) ministerskými mzdami, hurá sa do opravovania.


Tak nenapadlo ma že keď má zamestnanec mesačnú mzdu tak priemer to bude pýtať hodinový :D