atramka
25.05.07,23:00
moje potešenie....
azol
03.08.07,06:53
potešenie a vanilková vôňa počas kvitnutia.
dari1
03.08.07,08:44
azol, to je krasa, mozem si to dat ako pozadie na pocitac?
azol
03.08.07,10:36
mňa alebo fotku :-)
atramka
03.08.07,20:50
azol, ten ti kvitne teraz?????........ taký asi nemám, prosím hoď bližšie foto...
Inak, tie svoje záhradné zákutia máš krásne, závidím ti najmä prekrásne jazierko a´jeho okolie - klobúk dole ...:-)
Elena Navrátilová
04.08.07,04:09
Úžasné... gratulujem.
adi11
04.08.07,08:26
Nádherné niečo. Obdivujem takých ľudí, čo si to vedia urobiť.Je za tým určite veľa driny ale stojí to zato.Snívam od mlada o takej záhradke. No už sa mi to v tomto živote asi nepodarí. Hádam v budúcom...
azol
05.08.07,10:20
atramka. zdravím .Nie teraz to už nekvitne , ale pokial tu budeme na jar tak pošlem bližšie foto :D Par fotiek pridám ako to vizeralo na jar a ake to je teraz.
azol
05.08.07,10:28
ADI,ELENA dakujem za pochvalu a potešilo ma že sa vám páči moja oáza oddychu na to že som strojár a sústružník o to viac je to príjemne že ako samouk som niečo dosiahol.
Eulalia
05.08.07,14:58
ADI,ELENA dakujem za pochvalu a potešilo ma že sa vám páči moja oáza oddychu na to že som strojár a sústružník o to viac je to príjemne že ako samouk som niečo dosiahol.

Azol, klobúk dolu.... dosiahol si veľa. Máš nádhernú záhradku.
Elena Navrátilová
05.08.07,15:06
ADI,ELENA dakujem za pochvalu a potešilo ma že sa vám páči moja oáza oddychu na to že som strojár a sústružník o to viac je to príjemne že ako samouk som niečo dosiahol.
Super... ešte k tomu chlap. To musíš mať trpezlivsť, predstavivosť veľmi dobrú. Inak tu na porade zisťujem že chlapi vedia byť škovní aj ako kuchári, pekári,... to je super.
dari1
06.08.07,09:26
mňa alebo fotku :-)
ach jaj, azol, fotku, co uz s tebou, ty si urcite zadany, lebo tieto krasne zakutia si urcite neurobil sam.... gratulujem.
ale daj mi suhlas na pouzitie fotky (pre mna ako sukromnu osobu na pouzite na pozadie na pracovnu plochu), lebo su aj autorske prava, a nechcem, aby som porusovala zakon, pripadne ho daj vsetkym poradakom
dik a prajem vela krasnych chvil v krasnom prostredi, mozes sa zivit nie ako hasic, vyuceny strojar, ale ako zahradny architekt:):):)
azol
06.08.07,10:22
Ano máš pravdu nie sám som tu záhradku robil pomohla manželka kvetinárka a kamarát stolár.A najväčšiu pomoc som dostal od internetu kde som si to všetko preštudoval a potom som do toho celého skočil. Samozrejme že fotku môžete použiť všetci ved som to sem preto dal a budem rád keď všade bude ako pozadie fotka z mojej záhrady . Pekný deň prajem :-))))
dari1
06.08.07,11:09
Ano máš pravdu nie sám som tu záhradku robil pomohla manželka kvetinárka a kamarát stolár.A najväčšiu pomoc som dostal od internetu kde som si to všetko preštudoval a potom som do toho celého skočil. Samozrejme že fotku môžete použiť všetci ved som to sem preto dal a budem rád keď všade bude ako pozadie fotka z mojej záhrady . Pekný deň prajem :-))))

diky a zlož poklonu aj pomocnikom
dari1
05.10.07,12:44
azol, tusim tvoja zahrada ma aj prvky fung-šej, či ako sa to vola, lebo môžem byť akokoľvek nazúrená.. pozriem na monitor a som kľudná... dík
JankaV.
04.06.08,16:38
Tak toto sú moje
JankaV.
10.07.08,05:23
TAk ešte niečo pridávam tieto kvitnú pozdejšie
zuzuska
14.04.09,11:40
Azol, Vasa zahradka je prenadherna, moje srdce zaplesa vzdy, ked zbada v sk zahradach aj nieco ine, ako zivy plot z tuje...
Trochu mi to pripomina anglicku neformalnu vidiecku zahradku. Tie clematisy su nadherne, ako dlho trvalo, kym takto obrastli mur? Ako ich zastrihavate a kedy?
Chcem sa opytat, ako dlho vam trvalo , kym zahradka sa dostala do takehoto stavu.
my sme svoju zakladali len min. jar, tak ma zaujima, ako dlho si pockam na takuto krasu :-).
fakt klobuk dole
VERONIKA6
14.04.09,11:49
TAk ešte niečo pridávam tieto kvitnú pozdejšie
Nádherné, nemám slov.