SlavkaS
26.05.07,19:03
Dobrý deň,

poprosím Vás o radu ako vytvoriť súbor pre úhradu prijatých faktúr - jedná sa o internet banking v Tatrabanke, malo by v nasledovnom

GEMINI
CSV
XML

Vopred ďakujem

Mne sa podarilo vytvoriť súbor s koncovkou kpc
lenkak
26.05.07,17:07
prečítaj si link
http://www.porada.sk/t5383-mrp-pod-win-import-bankovych-vypisov-do-pu.html?highlight=internet
1. máš certifikát od tb?
2. máš aj nainštalovaný comfort chip?
3. postupuješ ako sa píše v priloženom linku?
SlavkaS
26.05.07,17:32
Re: internet banking - Tatrabanka
prečítaj si link
http://www.porada.sk/t5383-mrp-pod-w...light=internet (http://www.porada.sk/t5383-mrp-pod-win-import-bankovych-vypisov-do-pu.html?highlight=internet)
1. máš certifikát od tb?
2. máš aj nainštalovaný comfort chip?
3. postupuješ ako sa píše v priloženom linku?
__________________

Ja im robím externe účtovníctvo, a mnou dodaný súbor bude zasielať majiteľ zo svojho PC, predstavuje si to tak, že mu mám poslať súbor.

1. ja nemám ma majiteľ
2. tiež nemám, je možné si ho niekde stiahńúť?
3. ešte to študujem

V tomto som začiatočník, zatiaľ sme nosili vypísané hromadné príkazy do banky.
lenkak
26.05.07,17:35
1. musíte mať obaja
2. všetko sa dá takisto ako to spravil majiteľ.
SlavkaS
26.05.07,17:44
Takže pokiaľ si nainštalujem z CD veci čo dostal v Tatrabanke, resp. to iste spraví v mojom PC počítačový technik, tak mu potom budem vedieť posielať internetom tie súbory?
Bude potom ešte potrebné nejako upravovať MRP?
Ja v PC mám účtovní soft, majiteľ nie. Software je môj.
Ako to vlastne funguje.

Vopred ďakujem za trpezlivosť
lenkak
26.05.07,17:58
- áno
teda ty potrebuješ spraviť príkaz tak, aby ho majiteľ poslal do tb, aj so svojim elektronickým podpisovým vzorom. Na to potrebuješ i-key.
SlavkaS
26.05.07,18:08
Ten i:key má majiteľ.

Takže sa to bude musiať robiť iba na jednom PC ?

Ja som sa domnievala, že pošlem súbor, on si ho skontroluje a tak ho podpíše, ale asi to takto nepôjde
lenkak
26.05.07,18:10
dalo by sa tak, že by si mu poslala súbor tak ako ho vytvorí mrp. A majiteľ by si sám zkonvertoval súbor na súbor s koncovkou potrebný pre int. banking.
SlavkaS
26.05.07,18:18
Tak to keby sa dalo tak by bolo super.

Lebo prevažne s nimi fungujem cez internet.

Keď oni robia ja som mama na rodičovskej, keď majú po robote, ja vtedy pracujem.

Ešte raz Vám veľmi pekne ďakujem
lenkak
26.05.07,18:21
Myslím, že by to šlo. Vyskúšajte, uvidíte obaja, myslím, že sa to zvládnuť k spokojnosti aj na jednej, aj na druhej strane.
kitky
04.08.08,09:36
Ja mam iny problem suvisiaci s internetbankingom a preto ani nezakladam novu temu.
Nemozem sa prihlasit na internetbanking Tatrabanky.
Ked kliknem na ich stranke na cokolvek okamzite sa mi to nacita, inernetbanking nie.Problem mam treti den.Volala som na dialog, u nich vsetko ok.
Vedel by mi niekto poradit co vsetko by to mohlo byt?
Protokoly SSL a TLS mam zapnute.
Dakujem.


Uz som si to aj opravila.Bolo potrebne obnovit rozsirene nastavenia.
Tak ked to niekomu pomoze.
Ja som si najskor dost veci rozhasila, kym som na to prisla.Uplnou nahodou, samozrejme:-)