seda
28.05.07,08:56
Dobrý deň touto cestou, by som Vás chceli poprosiť o rady. Máme v pláne si prenajať predajňu od Obecného úradu a požadujú od nás napísať žiadosť. Neviete nám poradiť čo má obsahovať a asi ako má vyzerať? Za každú radu ďakujeme.
JAJA11
28.05.07,07:11
Dobrý deň touto cestou, by som Vás chceli poprosiť o rady. Máme v pláne si prenajať predajňu od Obecného úradu a požadujú od nás napísať žiadosť. Neviete nám poradiť čo má obsahovať a asi ako má vyzerať? Za každú radu ďakujeme.

Tu by mala stačiť písomná žiadosť vo forme úradného listu, určite neexistuje na to formulár. ;)
jopo
28.05.07,08:10
staci len identifikacne udaje od vas, nazov prevadzky, a otvaracie hodiny ktore musia byt zavezne pre vas.. Dvoma troma vetamy staci napisat.
seda
28.05.07,08:19
Pracovníčka úradu nám spomínala, že napísať žiadosť o prenájom priestorov, nech tam je napísané, čo tam chceme predávať a kedy bude predajňa otvorená. Hneď ma napadlo, že to má byť podnikateľský zámer, no vraj nie. Ale neviem, prečo by som tam mala už teraz napísať aké budú otváracie hodiny, a možno to chcú preto, aby vedeli poslanci obce to schváliť alebo neschváliť.
jopo
28.05.07,09:15
Otvaracie hodiny sa musia uviest z dovodu ,ak by islo o pohostinstvo napriklad tak ti mozu VZN obce urcit zatvaraciu hodinu aby si nerusila nocny klud. v pripade potravin mozu urcit otvaracie hodiny aby vyhovovali obcanom obce napriklad,napr. nie do 17.00 ale do 18.00 . ale je to len formalita. nemusis sa obavat. zakazat podnikat v obci ti nemoze zakazat nikto ani starosta ani poslanci.To nemozu, nakolko je sloboda podnikania a kludne by si ich mohla zazalovat.