Jana Grofčíková
28.05.07,08:59
Sme prepravna spoločnosť.Uskutočnili sme prepravu tovaru, ktorý bol dovezený z colného skladu- z prístavu z Hamburgu na Slovensko.Nemáme JCD.Je to dovoz z Ćíny.Tovar bol precleny už pred naložením.Pre zákazníka iden.DPH na Slovensku.Prosím o radu fakturovať z DPH alebo bez DPH. Ďakujemhttp://www.porada.sk/images/icons/icon15.gif
JAJA11
28.05.07,09:09
Sme prepravna spoločnosť.Uskutočnili sme prepravu tovaru, ktorý bol dovezený z colného skladu- z prístavu z Hamburgu na Slovensko.Je to dovoz z Ćíny.Pre zákazníka iden.DPH na Slovensku.Prosím o radu fakturovať z DPH alebo bez DPH. Ďakujemhttp://www.porada.sk/images/icons/icon15.gif

Tovar bol colne prejednaný a máte k nemu JCD?
Jana Grofčíková
28.05.07,09:15
Nie nemáme JCD.
JAJA11
28.05.07,09:45
Nie nemáme JCD.

Takže potom to treba colne prejednať. :rolleyes:
Jana Grofčíková
28.05.07,10:01
Asi sme sa nepochopili tovar už bol preclený pred naložením, my sme ho len prepravili pre firmu do SK. Dakujem
Jana Grofčíková
28.05.07,16:15
to mi nikto neodpovie:mee:
emgeton
01.06.07,22:45
Sme prepravna spoločnosť.Uskutočnili sme prepravu tovaru, ktorý bol dovezený z colného skladu- z prístavu z Hamburgu na Slovensko.Nemáme JCD.Je to dovoz z Ćíny.Tovar bol precleny už pred naložením.Pre zákazníka iden.DPH na Slovensku.Prosím o radu fakturovať z DPH alebo bez DPH. Ďakujemhttp://www.porada.sk/images/icons/icon15.gif


Uplatnite §16/1 a budete faktúrovať s DPH.