Richard
13.05.04,21:43
Viete že,
firma spravujúca webovú stránku IRS (to je niečo ako daňové riaditeľstvo u nás) má svoje sídlo na Bermudách - čo je tzv. daňový raj?!!!!
:D
Beata
14.05.04,12:36
Ktovie, či aj nášmu daňovému riaditeľstvu nespravujú web oni :-)
Jozef Mihál
15.05.04,17:20
Stránka drsr.sk sa myslím výrazne dizajnovo i obsahovo zlepšila oproti tomu, čo tam mali do apríla. No pokiaľ ide o nový zákon o DPH, vyzerá to skôr ako keby tento zákon bol predmetom štátneho tajomstva, tak sa im darí utajovať informácie.

Napriek tomu im úprimne fandím a dúfam že neskĺznu na úroveň takej Sociálnej poisťovne - tam je horúca aktualita (!!!) ponuka pracovného miesta riaditeľa pre styk s verejnosťou, ani keby platili zlatom, by sa na to ja nedal...

Mimochodom, čo keby naše štátne inštitúcie mali povinnosť zverejňovať na internete dotazy občanov a samozrejme príslušné odpovede - to by bolo zaujímavé čítanie.
juko
18.05.04,19:55
;) Ja mám veľmi dobré skúsenosti so stránkou VšZP. V oddieli "poradňa" sú zobrazované najčastejšie otázky kladené návštevníkmi tejto web stránky. A čo je dôležité, odpovedajú promptne. Všetka česť.
Ak ste túto stránku ešte nenavštívili, vrele odporúčam.
marika1
23.05.04,16:52
Stránku VšZP som navštívila po odporúčaní na tejto porade a naozaj je dobrá. Dozvedela som sa čo som súrne potrebovala anemusela som hľadať po brožúrach. Ďakujem.
Jozef Mihál
12.07.04,17:55
Na stránku VŠZP som pred 3 týždňami poslal otázku ohľadom toho už zľudovelého problému, aké poistné majú platiť paušálnici, dodnes žiadna odpoveď.
ajacik
12.07.04,19:55
ja som tam pisala pred 2 tyzdnami a nic.
Prave dnes som pisala priamo, cez KONTAKT na uvodnej stranke. Som polozila otazku, ci dostanem na svoju konkretnu aj odpoved. Dam potom vediet.
Teda ak vobec odpisu.