Gong
28.05.07,13:55
Ahojte prosím poraďte mi mám nasledovný problém, jedná sa o to, že som zaslala dokument vo Worde na kontrolu, tento dokument sa mi vrátil opravený s tým, že slová sú farebné a preškrtnuté, to je v tých slovách, ktoré majú chybu. Prosím ako to opravím v tomto dokumente, tieto slová sa mi nedajú ani zmazať.
Dakujem
Gong
Chobot
28.05.07,13:37
Ahojte prosím poraďte mi mám nasledovný problém, jedná sa o to, že som zaslala dokument vo Worde na kontrolu, tento dokument sa mi vrátil opravený s tým, že slová sú farebné a preškrtnuté, to je v tých slovách, ktoré majú chybu. Prosím ako to opravím v tomto dokumente, tieto slová sa mi nedajú ani zmazať.
Dakujem
Gong

Asi máš zapnuté Track changes (Sledovanie zmien). Misíš si dať zobraiť toolbar Reviewing a tam vybrať položku Prijať všetky zmeny v dokumente.

Alebo si pozri v Help tému sledovanie zmien (track changes po anglicky). Nedá sa to celé vysvetliť takto narýchlo v jednom príspevku.
chlap
28.05.07,20:15
Asi máš zapnuté Track changes (Sledovanie zmien). Misíš si dať zobraiť toolbar Reviewing a tam vybrať položku Prijať všetky zmeny v dokumente.

Alebo si pozri v Help tému sledovanie zmien (track changes po anglicky). Nedá sa to celé vysvetliť takto narýchlo v jednom príspevku.

Dopĺňam - ten, kto tento dokument opravoval, ho opravil pomocou funkcie "sledovanie zmien". Urobil to tak preto, aby si mohla vrátiť zmeny, ktoré on urobil. (Ty nemusíš mať pritom zapnuté sledovanie zmien).

Dokument dostaneš do "normálneho" stavu tak, ako napísal Chobot - t.j. Klikni v menu na "Nástroje" - "Sledovanie zmien" - "Prijať alebo zamietnuť zmeny" ...... ďalej je to už intuitívne - ak zmenu chceľ prijať, klikneš na "prijať" - ak nechceš, klikneš na "Odmietnuť" alebo dáš jednoducho "Prijať všetky zmeny" a je to.