ivab
28.05.07,14:08
Ahojte chcem sa spýtať či je v money nejaká možnosť aby softvér uvádzal na vydaných faktúrach sám info o celkovej cene v EUR, keď je faktúra vystavená v SKK pre slov. odberateľa bez použitia ikony cudzia mena?
Ľuba
29.05.07,07:57
V typoch vystavených faktúr je možné zadať menu, v ktorej sa má faktúra vystaviť.
ivab
30.05.07,04:48
Lubi skúsila som, ale stále sa to uskutočňuje len cez ikonu cudzia mena a teda pri úhrade takejto fa mi ráta kurzové rozdiely, hoci v prípade, že mi odberateľ uhradí v SKK žiadne nie sú. Ja som to chcela bez použitia ikony cudzia mena.
neznama22
30.05.07,06:01
Ahojte chcem sa spýtať či je v money nejaká možnosť aby softvér uvádzal na vydaných faktúrach sám info o celkovej cene v EUR, keď je faktúra vystavená v SKK pre slov. odberateľa bez použitia ikony cudzia mena?


Ahoj, takuto moznost program neumoznuje. :(
Pretoze ty ak mu cez policko Cudzie meny neprikazes, aby sa faktura vystavila v cudzej mene, tak on sam od seba nevie ze ma fakturu vystavit v cudzej mene a automaticky vystavuje v Sk.
Kezde ty nechces pouzivat tlacidlo Cudzie meny, tak ani fakturu nevytlacis v cudzej mene.
ivab
30.05.07,09:53
Ahoj, ja v podstate nechcem tú faktúru mať vystavenú v cudzej mene, ide mi skôr o to, mať tam tú cudziu menu len informatívne zobrazenú, nakoľko odberatelia majú možnosť uhradiť túto i v cudzej mene.
neznama22
30.05.07,09:56
Myslim si, ze som to pochopila uplne jasne, ale co viem, tak takato moznost v programe nie je.
SOME
30.05.07,10:17
Iba napísať v texte pred cenami alebo za cenami informatívne cenu v EUR,
sám to program nespraví, lebo ani netuší akú menu použiť, keď nič nie je zadané.
ivab
30.05.07,11:09
Dakujem Vám za odpovede.
seda
10.12.07,09:11
Dobrý deň, faktúrujem tuzemcovi služby v Eurach, urobila som to cez cudzie meny, všetko je O.K., len by som sa chcela opýtať, či pri tlači faktúry je možnosť výberu formulára faktúry kde bude aj v Sk aj v EURo. Zatiaľ som to vyriešila tak, že som vytlačila faktúru v cudzej mene a potom v Sk. Ďakujem.