I-v-k-o
28.05.07,14:36
Ahojte,
snažím sa v mojej firme urobiť poriadok. Pomocou excelu by som chcel urobiť databázu, do ktorej by sa automaticky zapisovali objednávky, ponuky a pod a bolo by nožné označiť ich ako vybavené nevybavené. Mam však problém zistiť či je možné pomocou excelu prepojiť dokumenty. Ide o to aby každej objednávke alebo ponuke bolo automaticky priradené číslo a aby bola zapísaná do systému kde by sa dala urobiť štatistika pre mesačné plánovanie. Objednávky a ponuky sa zadáva ju na viacerých PC a v jednom ktorý by slúžil ako server by bola databáza + celkový prehlad + štatistika. To čo som našiel v účtovníckych SW mi nevyhovuje, lebo sa to nedá napojiť na plánovanie a štatistiku. Je to dobré aj pre hodnotenie zamestnancov. Prosím ak niekto vie ako by to bolo možné urobiť, alebo aký SW na také niečo potrebujem pomôžte.

Ďakujem
JaroslavKadle
28.05.07,13:05
U nás pracujeme so SAP-om od Slovakodaty.A je to OK.
scorp
30.05.07,04:49
Excel je fajn a vynikajuci, ale toto sa mi javi ako privelke susto. Existuju na take daco specialne softy, ktore stoja urcite viac ako excel.
urbarhybe
08.08.07,10:32
da sa tetno problem ciastocne riesit accessom,, mno treba spravne vytvorit relacie v tabulkach a indexy,,,
pawen
17.08.07,19:29
ide to aj v exceli, ale treba naprogramovať vo Visual basicu