brm
02.02.05,17:00
prečo mi odratúva program sumu zrážky DDP z odpočitateľnej položky 7328,-?
Niečo mi ušlo alebo mi už šibe úplne? alebo sa moje blbnutie prenieslo na program a je len zle nastavený?
brm
03.02.05,06:20
odpovedám sama sebe, opravte ma ak sa mýlim...príspevok od zamestnávateľa sa chová ako PRIPOČITATEĽNÁ POLOŽKA...a to mesačne...a suma ktorú cvaká pracovník sa prežúva raz ročne...asi som spala na školení alebo to lektorka prebehla...
Ingrid G.
03.02.05,15:23
Podľa informácií z daňového úradu príspevok od organizácie naďalej navyšuje daňový základ mesačne a to čo cvakáme my si môžeme odrátať až na konci roka, ale len do 12 000. V roku 2004 sme našu čiastku mali v aktuálnom mesiaci nezdanenú, teraz má daňový úrad asi málo peňazí, tak zbohatneme až o rok.
marianna
04.02.05,07:40
prečo mi odratúva program sumu zrážky DDP z odpočitateľnej položky 7328,-?
Niečo mi ušlo alebo mi už šibe úplne? alebo sa moje blbnutie prenieslo na program a je len zle nastavený?Karkulka, neviem čo ti počíta program, ale 7.328,- je nezdaniteľná časť ZD od 1.1.2005.
vladan
04.02.05,08:01
odpovedám sama sebe, opravte ma ak sa mýlim...príspevok od zamestnávateľa sa chová ako PRIPOČITATEĽNÁ POLOŽKA...a to mesačne...a suma ktorú cvaká pracovník sa prežúva raz ročne...asi som spala na školení alebo to lektorka prebehla...karkulka, máš pravdu ... o tom DDP ... a možno aj o tom, že si na školení spala :D ... to musíš vedieť ty, či to pravda :D