PODAK
29.05.07,13:04
Prosím Vás o vysvetlenie - zamestnanec bol zamestaný v jednej firme od 1.1.2006 do 30.4.2006, v ďalšej firme pracoval na DVP v máji,júni, v júli začal znova pracovať na pracovný pomer do 31.10.2006. Robila som mu RZZP typ S, s dvoma listami SA /v druhej firme som dala do úhrnu príjmu aj mzdu za dohody/, čím mi v tejto firme vznikol nedoplatok zamestnávateľa 2305,- Sk a celkový výsledok RZZP vyšiel pre zamestnanca ako nedoplatok 921,- Sk. Mám to správne? Ak áno, musím oznámiť druhému zamestnávateľovi vzniknutý nedoplatok a kto ho má uhradiť /firma alebo zamestnanec/?Ďakujem za radu.
alušik
29.05.07,11:08
Príjem na dohodu o vykonaní práce nemal byť súčasťou vymeriavacieho základu v tom druhom zamestnaní. Z dohôd sa totiž zdravotné poistenie nezráža. Neviem, či sú drobre zvolené aj prílohy tlačiva SA. Je dôležité, koľko bol príjem na dohody počas mesiaca máj a jún a či bol v tomto čase samoplatiteľom alebo poistencom štátu (keďže zamestnancom nebol a nebol ani SZČO).;)
jamis
29.05.07,11:10
Pracovník pri DoVP nie je zdravorne poistený a preto mu nemôžeš mzdu za toto obdobie načítať do RZZP. Musíš si zistiť, či bol v tom období evidovaný na UP, alebo bol dobrovoľne nezamestnaný a podľa toho urobíš RZZP.
PODAK
29.05.07,11:51
Ja som zabudla podotknúť, že sa jedná o predčasného starobného dôchodcu.
Jana Motyčková
29.05.07,12:14
Ja som zabudla podotknúť, že sa jedná o predčasného starobného dôchodcu.
Platí detto, čo napísala Alušik - t.j. závisí od toho, aký mal príjem na dohody v 5-6/2006. Ak bol spolu nižší ako 6900, tak S+SA+SA, ak bol vyšśí ako 6900, tak S+SA+SA+SC a RZZP musí podať sám - nerobí zamestnávateľ.