Richard
02.02.05,19:23
Podľa novely zákona o dani z príjmu č. 659/2004 sa medzi nezdaniteľné časti základu dane pripočítava za podmienok uvedených nižšie zaplatený príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie, maximálne však do výšky 12000,-Sk


§11

„(5) Príspevky daňovníka na doplnkové dôchodkové


sporenie podľa odseku 1 písm. c) a finančné prostriedky


vynaložené daňovníkom na účelové sporenie podľa


odseku 1 písm. d) je možné odpočítať od základu dane


vo výške preukázateľne zaplatenej v zdaňovacom období,


v úhrne najviac do výšky 12 000 Sk. Na uplatnenie


nezdaniteľnej časti základu dane podľa odseku 1


písm. c) je podmienkou splnenie podmienok podľa osobitného


predpisu35) a na uplatnenie nezdaniteľnej časti


základu dane podľa odseku 1 písm. d) musia byt’ splnené


tieto podmienky:


1. dojednaná doba platenia účelového sporenia je najmenej


desať rokov, pričom daňovník nie je oprávnený


požadovať plnenie z účelového sporenia pred


uplynutím tejto lehoty, a súčasne


2. plnenie z účelového sporenia nastane najskôr dovŕšením


55 rokov veku daňovníka.


(6) Ak daňovník nedodrží podmienky ustanovené


v odseku 5, o sumu zaplatených príspevkov na doplnkové


dôchodkové sporenie a platieb účelového sporenia,


o ktorú si v predchádzajúcich zdaňovacích obdobiach


znížil základ dane, je povinný zvýšiť základ dane


do troch zdaňovacích období od skončenia zdaňovacieho


obdobia, v ktorom došlo k porušeniu ustanovených


podmienok.“.
brm
03.02.05,07:12
takže príspevok od zamestnávateľa sa chová ako pripočitateľná položka...preto mi mínusovalo odpočitateľnú položku...
brm
03.02.05,07:15
mňa teraz napadlo...moj synáčik má študentskú dohodu...platím mu amslico, takže aj jemu budem môcť na konci roka odpískať 12 tisíc? takže môže mať mať celkom slušný celoročný zárobok...
Richard
03.02.05,10:10
Nie je to ale životná poistka? Amslico robí DDP?
Lila
03.02.05,12:07
Chcem sa spýtať z daň hľadiska účt.jednotky účtujúcej v PU.

Ak môžem akoukoľvek sumou pripieť svojim zamestnancom na DDP , predpokladám, že to nie je môj daňový náklad. Alebo áno???
tibor
03.02.05,12:42
ak som to dobre pochopil - teda zhrniem to takto:

DDP - odpočet max 12.000 p.a. - robí sa to ale len v ročnom zúčtovaní - nie priebežne podľa platieb v roku.

Životná poistka - môže max. do 12.000 - ale musí to byť min 10 rokov a do veku min 55 rokov poistenca.

možno si odpočítať max 12.000 súhrnne - nie 12 za DDP a 12 za životnú.
suhela
03.02.05,20:42
Zdravim vás. Reagujem na životné poistky -maxim.12.000 ale odpočitatelná suma sa týka iba šetriacej časti teda základné poistenie pre pripad smrti a dožitia ,bez urazového poistenia a bez denného a nemocničného odškodnenia a oslobodenia v prípade úrazu teda sadzieb za tieto pripoistenie.
Muška
03.02.05,21:05
mňa teraz napadlo...moj synáčik má študentskú dohodu...platím mu amslico, takže aj jemu budem môcť na konci roka odpískať 12 tisíc? takže môže mať mať celkom slušný celoročný zárobok...Karkulka, ale podľa mňa to syn nebude môcť vybrať skor ako za 10 rokov a skôr ako mu bude 55 rokov. To je dosť blbé. A vraj uvedené ustanovenie odporuje tomu, že nemôžeš nakladať so svojim vlastným majetkom čo je v rozpore s ....... zákonom.
Tak neako. Hovorím síce ako Talian, ale to má za následok dnešné školenie DPH.
Dobrú nocku
Zlatica
05.02.05,22:52
ak som to dobre pochopil - teda zhrniem to takto:

DDP - odpočet max 12.000 p.a. - robí sa to ale len v ročnom zúčtovaní - nie priebežne podľa platieb v roku.

Životná poistka - môže max. do 12.000 - ale musí to byť min 10 rokov a do veku min 55 rokov poistenca.

možno si odpočítať max 12.000 súhrnne - nie 12 za DDP a 12 za životnú.Tak teraz tomu nerozumiem. Spoločnosť aj zamestanci uzatvorili zmluvu
o DDP 1.1.2005. Mesačne im zamestnávateľ bude prispievať 5% z hrubých miezd a zároveň zamestnancom mám podľa zmluvy zrážať ešte 300,- Sk mesačne, to nemôžem? DDP som ešte nemala. A správne chápem, že keby si mesačne dali zrážať napr. 1.100,- tak im v ročnom zúčtovaní uznám len 12.000,- ?
Viem, že v roku 2005 je celých 5% prísp. zamestnávateľa nákladom spoločnosti.
Ale čo s odvodmi do zdrav. a soc.poisťovne z tých 5% ? Je naozaj uznaný len limit 3% a z 2 % musím niečo odviesť? Prosím poradťe...
ricij
06.02.05,22:40
Tak teraz tomu nerozumiem. Spoločnosť aj zamestanci uzatvorili zmluvu
o DDP 1.1.2005. Mesačne im zamestnávateľ bude prispievať 5% z hrubých miezd a zároveň zamestnancom mám podľa zmluvy zrážať ešte 300,- Sk mesačne, to nemôžem? DDP som ešte nemala. A správne chápem, že keby si mesačne dali zrážať napr. 1.100,- tak im v ročnom zúčtovaní uznám len 12.000,- ?
Viem, že v roku 2005 je celých 5% prísp. zamestnávateľa nákladom spoločnosti.
Ale čo s odvodmi do zdrav. a soc.poisťovne z tých 5% ? Je naozaj uznaný len limit 3% a z 2 % musím niečo odviesť? Prosím poradťe...
Áno, v ročnom zúčtovaní im uznáš len 12.000,- Sk, viac nie. 5% je síce nákladom spoločnosti, ale zdaniteľným príjmom zamestnanca. Takže to, čo jeden ušetrí na dani, druhý odvedie. Dokonca je to pre štát výhodnejšie, keďže pri spoločnosti sa so ziskom čosi dá robiť, zamestnanec takú možnosť nemá. Do VZ zdravotnej poisťovne to nejde. SP, to je problém Zákon hovorí, že do 3% to nejde, ale nikde nepíše, čo s tými nad 3%. Musíte dokázať, že ten príspevok nie je za vykonanú prácu - to je najjednoduchšia cesta. Lenže vy to máte priamo ako percento platu, to je zlé, ale napriek tomu by som do SP z toho odvody neplatil.
Roman.S
07.02.05,07:27
Ahojte, pri DDP je jedna finta, o ktorej som počul priamo od zástupkyne jednej nemenovanej spoločnosti. Vraj sa dá urobiť to, že si zaplatím MIMORIADNY VKLAD 12.000 na svoj účet u DDP, krorý sa chová inak ako bežný príspevok na účet. Uplatním si 12.000 zníženie nezadnitelnej časti základu dane, a podľa toho ich plánu výberov /alebo ako sa to presne volá/ si práve tieto mimoriadne príspevky môžem po dvoch rokoch vybrať.

V praxi :
- uzatvorím zmluvu s DDP v roku 1.2.2003, posielam im 1 x ROČNE 100 Sk
- 30.12.2005 si pošlem MIMORIADNY VKLAD 12.000 Sk
- mám zmluvu uzatvorenú viac ako 2 roky, môžem si teda vyberať práve tieto mimoriadne vklady : v januári 2006 si vyberiem svoje peniaze, a šmitec !

Priznám sa, doteraz som to nerobil, lebo som to nepotreboval /strata/, ale ak máte niekde nablízku niekoho, kto sa venuje DDP, skúsme túto informáciu preveriť.
ricij
07.02.05,07:46
Aj ja som o tom pocul, tak som si (presne na Silvestra) poslal mimoriadny vklad, ale DDP som uzavrel len koncom roka. A aby to este bolo úplne dokonalé, vybraté peniaze dáš na stavebné sporenie, aby si získal prémiu.
tibor
07.02.05,14:06
DDP mám 4.rok a ako každoročne i teraz som si bol pre potvrdenie o ročných príspevkoch za účelom odpočtu od dani. na moju len informatívnu otázku, že čo by sa stalo, keby som si vybral doterajšie vklady mi bolo odpovedané - musel by som si ich nechať zdaniť - teraz ale neviem akou sadzbou?
deha
10.02.05,07:30
Ale to sa týka výberov po 1.1. 2005
coneek
12.02.05,13:03
Priznám sa, nepoznám nový zákon o DDS detailne, ale pokiaľ viem, spomínaný trik s mimoriadnymi príspevkami bude použiteľný iba pri súčasných dávkových plánoch. Do konca roka sa však všetky existujúce DDP budú musieť pretransformovať na nové spoločnosti a súčasne s transformáciou budú musieť prispôsobiť dávkové plány novým podmienkam. A tie nebudú môcť mimoriadne príspevky a výbery tolerovať. Takže trik bude platiť iba pre staré zmluvy a staré dávkové plány....
vieroslava
13.03.05,07:58
Netýka sa to priamo DDP 2005, ale mám uzatvorenú zmluvu s DDP Pokoj od roku 2001. Doteraz som učtovala v JÚ a odpočítavala od daňového základu sumu podľa zákona. Za rok 2004 si chcem účtovať výdavky percentom z príjmu a neviem či platby do DDP sú už zahrnuté v paušálnymch výdavkoch, alebo si ich možem uplatniť ako nezdaniteľnú čiastu, podobne, ako platby na zdravotné a sociálne poistenie?
alušik
21.03.05,15:13
Netýka sa to priamo DDP 2005, ale mám uzatvorenú zmluvu s DDP Pokoj od roku 2001. Doteraz som učtovala v JÚ a odpočítavala od daňového základu sumu podľa zákona. Za rok 2004 si chcem účtovať výdavky percentom z príjmu a neviem či platby do DDP sú už zahrnuté v paušálnymch výdavkoch, alebo si ich možem uplatniť ako nezdaniteľnú čiastu, podobne, ako platby na zdravotné a sociálne poistenie?
výdavky na poistenie (okrem doplnkového dôch. poistenia) - pozri najnovsie prispevky - STAV POKLADNE :o)
Julča
21.03.05,19:53
Mám živnostníka , ktorý má uzavretú zmluvu na komplexné dôchodkovo cielené kapitálové životné poistenie. Chcela by som sa opýtať, či pri tejto zmluve mu môžem znížiť daň. základ o sumu 12000Sk a čím to mám dokladovať /sporenie má trvať 27 rokov/. Stačí prefotená zmluva, alebo treba aj platby zdokladovať.
Julča
21.03.05,20:17
Mám živnostníka , ktorý má uzavretú zmluvu na komplexné dôchodkovo cielené kapitálové životné poistenie. Chcela by som sa opýtať, či pri tejto zmluve mu môžem znížiť daň. základ o sumu 12000Sk a čím to mám dokladovať /sporenie má trvať 27 rokov/. Stačí prefotená zmluva, alebo treba aj platby zdokladovať.Chcela som sa opýtať či mu to môžem uznať už za rok 2004.
Naile
22.03.05,08:11
Príspevok FO na kapitálove životné poistenie, ktoré splňá náležitosti účelového sporenia podľa ZDP: sporiť najmenej 10 rokov a dostať davku až po dovršení 55 rokov veku, je možné odpočítať za rok 2005 až začiatkom roku 2006 za celý kalendárny rok 2005.
decembrovka
10.06.05,16:14
Dobrý večer, čítam si príspevky a dotazy ohľadom DDP. Áno je to pravda, existujú mimoriadne vklady na konci roka. Ja som to likvidovala každý rok. A tieto finančné prostriedky sa potom mohli vybrať po 24 kalendárnych mesiacoch /napr. ak by Ste sa dostali do finančnej tiesni/. Samozrejmä, ako to už u nás na Slovensku chodí, každá koruna musí podliehať zdaneniu, tak aj tento výber podlieha zdaneniu. Vraj si zvyšujeme tým životnú úroveň. Som vo finančnej tiesni a zvyšujem si životnú úroveň!!!!!!
RenataK
11.06.05,20:07
Chcem sa spýtať. Dá sa zrušiť DDP? Mám zmluvu v poisť. Tatry - Sympatia. Ak áno, ako postupovať? Ďakujem za odpoveď.
decembrovka
13.06.05,16:18
Pokiaľ mám správne vedomosti, tak sa to dá. Ak nemajú svoje tlačivá, tak napíšeš to normálne na kancelársky papier ako zrušenie alebo výpoveď z poistenia a uvedením dátumu od kedy. Samozrejmä ak si si uplatňovala úľavu na dani tak ju budeš musieť vrátiť. To vrátenie je podľa znovelizovaného zákona. Môj úsudok je, že ak si začala platiť podľa platného starého zákona, aj zrušenie by malo byť podľa podmienok, ktoré platili v starom zákone. Ak to nepotrebuješ okamžite, ešte sa ozvem. Tohto týždňa mám stretnutie so zamestnancom jednej spoločnosti DDP a upresním si to s ním a tak podám informáciu.
Džek
13.06.05,17:06
RENKA - TATRY-SYMPATIA
Ale pozor aby si neprišla o príspevky, ktoré Ti prispieval zamestnávateľ. Budeš mať vyplatenú len sumu tvojho sporenia + je tam nejaký poplatok za zrušenie a ak Ti prispieval zamestnávateľ tie peniaze potom ostávajú v DDP. Neviem aký máš dôvod na zrušenie, ale ja by som to nerušila, tie peniaze sa Ti tam nestratia. Je pravda, že dávkové plány doteraz boli benevolentné, umožňovali každý rok výber peňazí, ktoré nasporil zamestnanec aj ktoré prispel zamestnávateľ. Bol to taký reklamný ťah získať poistencov. Lenže už čoskoro prídu nové prísnejšie dávkové plány, kde nebude možné tieto peniaze vyberať dlhší čas (myslím 10 rokov) a budú viacmenej slúžiť účelu na ktorý sú určené.
RenataK
13.06.05,20:32
Ďakujem Vám za príspevky k mojej otázke. Takže to asi vyzerá tak, že o príspevky, ktoré mi prispieval zamestnávateľ môžem prísť? Úľavu na dani som si neuplatňovala. Takže ak by som to zrušila, tak to nebudem musieť zdaňovať? Čo by bolo lepšie? Keďže som prišla o prácu, ďalej si už toto poistenie neplatím. Teraz pracujem na živnosť a nestíham platiť aj toto. Už len odvody sú pre mňa záťaž. Ďakujem Vám za rady. Je to fajn mať po ruke vždy dobrých ľudí ochotných poradiť. Džek poslala so Ti SS.
bea
14.06.05,06:43
Pozri si zmluvu, ja si myslím, že tam je možnosť pozastaviť platenie príspevkov z dôvodu zmeny zamestnávateľa, alebo niečo podobné. Ja by som prestala platiť, ale by som to nerušila, lebo by bolo škoda prísť o príspevky zamestnávateľa.
Chobot
14.06.05,07:31
Môzes kedykolvek prerusit sporenie, t.j. neplatit. Peniaze Ti tam zostanú, aj ked ich nebude vela. Ja by som to nechal tak, lepsie je mat aspon nieco na úcte (hoci to dostanes az o niekolko rokov) nez hned o to príst. Ak by sa aj nieco zmenilo v Tvojej financnej situácii, kedykolvek môzes znovu zacat so sporením. Nechaj si zadné dvierka, nepál za sebou mosty.
janasv
28.06.05,07:20
Chcem sa spýtať z daň hľadiska účt.jednotky účtujúcej v PU.

Ak môžem akoukoľvek sumou pripieť svojim zamestnancom na DDP , predpokladám, že to nie je môj daňový náklad. Alebo áno???
Neviem, ci sa vyjadrim spravne, ale skuste ma, prosim, navigovat. Aky je maximalny mozny prispevok zamestnavatela pre zamestnanca na DDP ku jeho prispevku, kedy sa to tomu zamestnancovi este oplati. Napr. - sice odveci, ale ako priklad dobre - pri stavebnom sporeni je stat. premia 14,5 % t.j. 2500,-sk ale maximalne z vkladu 17242,-Sk. Teda, zbytocne budem vkladat viac, ak dostanem len stropnu st.premiu. Je taky "strop" aj u DDP?
endrju
28.06.05,09:02
Neviem, ci sa vyjadrim spravne, ale skuste ma, prosim, navigovat. Aky je maximalny mozny prispevok zamestnavatela pre zamestnanca na DDP ku jeho prispevku, kedy sa to tomu zamestnancovi este oplati. Napr. - sice odveci, ale ako priklad dobre - pri stavebnom sporeni je stat. premia 14,5 % t.j. 2500,-sk ale maximalne z vkladu 17242,-Sk. Teda, zbytocne budem vkladat viac, ak dostanem len stropnu st.premiu. Je taky "strop" aj u DDP?
Ak sa nemýlim, tak existuje len "strop" pre príspevky zamestnanca. "Strop" je 12000, ktoré si môže zamestnanec odpočítať zo základu dane.

Príspevok zamestnávateľa , ktorý sa dá zahrnúť do nákladov zamestnávateľa je, myslím, 3% z príjmu zamestnanca. Tu však nedávam ruku do ohňa. Asi na túto tému vedia lepšie poradiť Poraďáci z rubriky "Dane". Ja sa venujem len rubrike "Mzdy".:p

Pozor na povinnosť odovodov do sociálky z príspevkov zamestnávateľa nad 3%.:(