stanyko
29.05.07,13:15
Ahoj, ak chcem zacat v oblasti reklami (predavat reklamne plochy -billboardy..a tak) aka je na to spociatku najlepsia forma podnikania ... zivnost, alebo nie??? dakujem
misomiso
29.05.07,11:18
Co sa tyka formy to je v podstate jedno, ja by som bol ale s billboardami opatrny. Pokial som cital v Trende, su snahy spravit s tym poriadok a vycistit slovenske cesty od toho humusu tak, ako je to uz vo vacsine statov EU.
xBORISx
29.05.07,16:14
A okrem ineho nevies si ani predstavit co to obnasa vybavit si povolenie na umiestnenie billboardu...je to hotovy bludny kruh do ktoreho cudzinca nevpustia...mesto si tento biznis chrani
stanyko
30.05.07,06:59
no, mne len napadlo,ze som videl volne miesta, tak ci nieco nezavesit...nie konkretne billboard (to som len tak strelil). ale toho som si vedomi ze to je o hlavu s uradmi... a neviete poradit kto to pod palcom , a ako na to??? ocenil by som to..
ale aj dakujem za reakcie
Richard
30.05.07,07:10
Co sa tyka formy to je v podstate jedno, ja by som bol ale s billboardami opatrny. Pokial som cital v Trende, su snahy spravit s tym poriadok a vycistit slovenske cesty od toho humusu tak, ako je to uz vo vacsine statov EU.

hmm, trend možno písal, ale pokiaľ vidím tak napr. popri dialnici rastú ako huby po daždi (a pritom sú na 70% nevyužité)...

Keby ich zrušili, možno by prosperovala aj auto-reklama :)
camelfly
30.05.07,07:17
no, mne len napadlo,ze som videl volne miesta, tak ci nieco nezavesit...nie konkretne billboard (to som len tak strelil). ale toho som si vedomi ze to je o hlavu s uradmi... a neviete poradit kto to pod palcom , a ako na to??? ocenil by som to..
ale aj dakujem za reakcie

povacsinou bilbordy uz maju svojich majitelov a ten platí poplatky vlastníkovi pozemku pod ním, no a tie zväčša patria obciam alebo súkromným osobám,
asi by bolo pre teba najlepsie informovat sa na mestskom urade alebo zistit komu ten bilbord patri, ten ti to potom dava do prenajmu alebo ti ten bilbord preda
stanyko
30.05.07,07:22
a keby som si chcel hodit reklamu na stlp,lampu.. tak ties sa to riesi na mestkom urade??? lebo su vo vlstnictve mesta, ak sa nemylim.
camelfly
30.05.07,07:24
a keby som si chcel hodit reklamu na stlp,lampu.. tak ties sa to riesi na mestkom urade??? lebo su vo vlstnictve mesta, ak sa nemylim.

ano, na mestskom urade a je potrebne k tomu vyplnit ziadost
stanyko
30.05.07,07:29
jasne,diki moc, tak ja si este overim nejake info ... a zbehnem na ten urad :-)