helenka.hela
02.02.05,19:46
? by mi mohol poradiť, že v skladovom software nakup predaj pri založení dodacieho listu kam treba kliknuť na ikonu, aby som zaradila dodací list a vytvorila fakturáciu. Vopred Ďakujem za odpoveď. Som totiž začiatočníčkou v tomto skladovom programe, a zatiaľ som ako samouk.Ešte raz srdečná vďaka.
helenka.hela
03.02.05,17:36
netreba už pomôcť. Ďakujem. Dnes už viem viac o tomto programe. Stačilo mi prečítať manuál.
Eva Farkasová
05.03.05,14:57
Veru tak, je dobre obcas si precitat aj manual. Ale neoboj vsetko bude dobre. UCTO - DATALOCK je dobre. Je mi za nim velmi smutno ! My sme museli zmenit program, pretoze sme príspevkova org., mame aj podnik.cinnosti a vsetko co sa da mat /horor!!!/ a vyzadovali od nas program pre rozpoct.a prispevk.org.Tak sme si vzali IVES. Nie je zly, ale DATALOCK bol lepsi. Hlavne co sa tyka saldokonta dodavatelov a odberat. Maj sa pekne a keby si mala nejakz problem,mozno si budem este nieco pamatat, rada pomozem.
Eva Farkasová
06.11.05,11:55
Poraďáci prosím poraďte mi nejaký dobrý program na MAJETOK- hlavne nech robí odpisy. Od 1/2006 nám bude prepísaný majetok z MESTA a chceme zakúpiť dobrý program. Vďaka.