Vladimír Ozimý
30.05.07,08:31
ahojte,

rád by som vedel či zaradiť spotrebu materiálu pri opravách strojov k par. 15 alebo 43. Naša spoločnosť opravovala v Brne stroj kde došlo k výmene nejakých vecí a spotrebe režijného materiálu. Mám uvádzať na faktúre odvolanie sa na oba paragrafy alebo stačí len na par. 15 práce na hnuteľnom majetku?
emgeton
30.05.07,08:42
ahojte,

rád by som vedel či zaradiť spotrebu materiálu pri opravách strojov k par. 15 alebo 43. Naša spoločnosť opravovala v Brne stroj kde došlo k výmene nejakých vecí a spotrebe režijného materiálu. Mám uvádzať na faktúre odvolanie sa na oba paragrafy alebo stačí len na par. 15 práce na hnuteľnom majetku?

Stačí §15 ( príp. 16).
Vladimír Ozimý
30.05.07,08:45
o.k. dík a do suhrnneho výkazu to vstupuje?
emgeton
30.05.07,09:49
o.k. dík a do suhrnneho výkazu to vstupuje?

Nie . ..........................