JozefKE
30.05.07,15:34
Zdravím, ideme v lete na dovolenku do Primorska a budeme bývať v hoteli Metropol. Pozna niekto ten hotel? A ake je Primorsko? Počul som že tam otvorili Aquapark.
jelalim
08.06.07,09:26
Hotel Metropol nepoznam, v Primorsku som bol minuly rok a je tam super ;) A ano je pravda, ze otvorili vodny park priamo v Primorsku.

Jedina nevyhoda: Na hlavnych plazach je to hlava na hlave, odporucam ist kusok pesi od hlavnej plaze. (aj na severnej aj na juznej). Tam je to v pohode.

A hlavne nenosti na plaz peniaze a cenne veci.
kačenka
08.06.07,10:28
V Primorsku som bola pred 2 rokmi, ale nebolo to nič moc. Nechcem strašiť, ale Bulharsko je ešte veľmi ďaleko napr. od Talianska. Aj čo sa týka plážovým servisom, obsluhou, a hlavne poriadkom na pláži aj v meste. Všade prach, z prechádzky sme prišli zaprášení. No čo sa týka stravy, tá je tam lacná a myslím na úrovni. Ale treba si tiež vedieť vybrať podnik, kde sa naješ nie ten najlacnejší pajzel.
Janca
12.06.07,06:02
Ahoj JozefKE.
Ja som bola tiež pred 2 rokmi v Primorsku a bolo tam tak, ako píše kačenka, ten prach v meste, ale na druhej strane krásne a čisté more, žiadne problémy s "domácimi", strava výborná.
Tam sme leteli, naspäť autobus. Čo som sa však zapovedala, nikdy viac autobusom. Blúdili sme v Rumunsku, šoféry mali "drdy" nechceli nikde zastať na cik-pauzu.

Tu som našla jeden link na ten aguapark, dúfam, že to bude tak dobré ako to vyzerá.

http://www.orostours.sk/index.asp?zajazd_hotel=100&krajina=1

Nakoľko sa mi tam však páčilo, ideme aj tento rok, ale obe cesty letecky a teraz ideme do RAVDY, blízko Nesebaru a Slnečného pobrežia. Mal by tam byť tiež Aquapark a vláčik (hlavne kvôli deťom). Dúfam, že budeme s pobytom ako takým tiež spokojné. Prajem všetkým krásne leto.
Gabr
15.06.07,12:00
Neviete, či sa dostanem do Bulharska len na občiansky preukaz? Bulharsko je od 01.01.07 v EU, tak by asi nemal byť problém. Neviete niekto mi toto potvrdiť s istotou? ďakujem
blondy
15.06.07,12:38
Ja idem koncom júla do Bulharka a teta v CK nás upozorňovala na to aby sme mali pasy. teraz som si nie istá( keďže sme to vybavovali vo februári) či kvôli Bulharsku, alebo nejakému štátu cez ktorý pôjdeme autobusom.
Takže si to riadne ešte over!!!
JozefKE
17.06.07,07:56
My ideme letecky a cestovka tiež od nas požaduje aby sme mali pasy, tak asi je lepšie ich mať.
mariannak
17.06.07,08:07
Ja idem zajtra na Slnečné pobrežie, hotel Sredec, a tiež od nás vyžadovali pasy, dokonca manželovi končil v auguste a vyžadovali platnosť pasu ešte tri mesiace po plánovanom príchode. A aj syn - má štyri roky, musí mať svoj pas. Už sa veeeeľmi teším............
MIŠO T
20.06.07,16:47
Dnes som bol na POLICII/ v inej veci / a videl som tam vyvesené oznámenie, že do BULHARSKA stačí cestovať na OP- formát ID,
JozefKE
18.07.07,09:19
O týždeň cestujeme do Primorska a už sa tešíme a dúfam že bude dobre. Nevratil sa odtiaľ niekto, kto by napísal ake to tam teraz je a aký je ten novy aquapark? A či už nahodou niekto nepozna hotel Metropol.
Daniela
18.07.07,09:37
Ja som sa vrátila z Bulharska 15.7.. Naozaj sa dá cestovať len na občianku. Len treba dať pozor, aby deti do 15 rokov mali platné pasy. Nech sa nestane to, že budú musieť rodičia vystúpiť na hranici aj s dieťaťom, tak ako sa to stalo v našom zájazde. Neskutočný plač a sklamanie pre to dieťa.
Mimochodom, len maďari kontrolovali pasy- občianky. Rumuni a bulhari do autobusu ani nevošli. Len sa pýtali, či niekto nie je američan, austrálčan a pustili nás OK