putero
31.05.07,15:57
Dobry den chcel by som sa Vas opytat ci na slovensku existuje nieco take ako napr. v Spanielsku nieco ako narok na opetovne vzianie do pracovneho pomeru.Aby som sa lepsie vyjadril.V Spanielsku exituje nieco ako Derecho de admision co znamena ze ak zamestnanec sa rozhodne dobrovolne ukoncit pracovny pomer s tym ze chce vyskusat pracovat niekde inde ina firma, skratka ina praca , ma narok do jedneho roka na opetovne prijatie do pracovneho pomeru za podmienok prestne takych istych ako ked odchadzal.Chcel by som vediet ci take nieco existuje aj na slovensku.Priklad by bol, ze moja priatelka vycestuje mimo slovenska na nejaky cas, ale povedzme ze by sa neskor chcela vratit na to iste miesto kde robi teraz.A kedze tam pracuje uz viac rokov pri klasickej vypovedi by stracala narok na vsetky odpracovane roky napr odmeny ako aj odmeny za cas ktory tam pracovala.Dakujem
Lion Topoľčany
31.05.07,14:07
Pozerám ako blázon, ako sa tí Španieli majú fajn. Na Slovensku som o takom niečom nepočula, mám 2 známe, ktoré v 2 rozličných firmách urobili niečo také, že odišli za inou prácou a chceli sa o nejaký čas vrátiť, prvý
zamestnávateľ sa nechal porúčať. Zo strany zamestnávateľa je možné, aby
urobil veľmi veľmi veľkorysú ponuku, a to, že dá zamestnancovi neplatené voľno. Ak sa mýlim, poučte ma !
Johanka
31.05.07,14:13
.... pre mňa nepredstaviteľné :eek: . Najmä po zážitkoch so zamestnancami, ktorí mali naštudovaný ZP iba po práva zamestnancov a povinnosti zamestnancov preskočili ....