duro40
31.05.07,18:19
Poradí mi niekto ??????
JuKaS
31.05.07,17:33
a ohľadom čoho potrebuješ poradiť
duro40
31.05.07,18:58
vo fakturach
ked som zacal robit s oberonom zadal som si 3 ucty 2 su uz neplatne aj ked som ich vymazal 1 mi stale naskakuje v sladovej evidencii ked vytvaram fakturu v uctovnictve mi to ide ako ma mam pocit ze je to kôli tomu ze som ten ucet zadaval v predoslich fakturach ako sa mozem zbavit toho uctu ? alebo ako si mozem preniest len faktury s tohto roku do druhej firmy spolu s partnermi ?????
Melnick
31.05.07,19:16
Linka podpory (hotline)
Kontaktujte, ak potrebujete:
- pomoc pri práci s programovým vybavením
- konzultáciu k funkciám a možnostiam programov
- riešiť bežné užívateľské problémy

E-mail: hotline@exalogic.sk (hotline@exalogic.sk)
Tel.: 0908 - 22 33 00
(v pracovné dni v čase od 9.00 do 15.00 hod.)

Tu nájdeš odpoveď na svoje otázky.;)
Melnick
31.05.07,19:21
vo fakturach
ked som zacal robit s oberonom zadal som si 3 ucty 2 su uz neplatne aj ked som ich vymazal 1 mi stale naskakuje v sladovej evidencii ked vytvaram fakturu v uctovnictve mi to ide ako ma mam pocit ze je to kôli tomu ze som ten ucet zadaval v predoslých fakturach ako sa mozem zbavit toho uctu ? alebo ako si mozem preniest len faktury s tohto roku do druhej firmy spolu s partnermi ?????

Predsa existujú aj nejaké väzby a nemôžeš niečo len tak vymazať. Predstav si,že sa vrátiš da predchádzajúceho roku a budeš chcieť vyhľadať niečo práve cez ten účet :eek: a program by Ti ho dovolil vymazať ako keby neexistoval. Neviem si to predstaviť.
Melnick
31.05.07,19:35
Nastavenie transportu - export obchodných partnerov

Umožňuje exportovať záznamy z evidencie obchodných partnerov. Pri exporte sa exportované záznamy automaticky označia (mk:@MSITStore:C:\OBERON\oberon.chm::/HtmFiles/OBERON/oberon_transportudajov_vyber.htm) príznakom exportované.
- Exportovať záznamy z evidencie obchodných partnerov - zaradí do transportu údaje o obchodných partneroch. Pri exporte sa exportované záznamy automaticky označia (mk:@MSITStore:C:\OBERON\oberon.chm::/HtmFiles/OBERON/oberon_transportudajov_vyber.htm) príznakom exportované. Tak je zabezpečené, že pri opakovanom exporte sa do tohoto exportu zaradia už len doplnené alebo opravované záznamy. Ovplyvniť zaradenie obchodných partnerov do exportu možno aj manuálnou zmenou (mk:@MSITStore:C:\OBERON\oberon.chm::/HtmFiles/OBERON/oberon_transportudajov_vyber.htm) príznakov.
Exportovať záznamy pochádzajúce len z daného cieľa - používa sa pri transportoch záznamov z centrály späť na pobočku. Nastavenie obmedzuje výber dokladov pre transport len na záznamy patriace cieľu transportu.
duro40
31.05.07,20:01
je to super ďakujem len s tým exportom si neviem dať rady
duro40
31.05.07,20:04
asi som antitalent
Kuzelnicka
01.06.07,07:31
export obchodnych partnerov do INEJ firmy spravis tak, ze vo svojoj terajsej vykonas export obchodnych partnerov (Subor - Transport udajov - Upravit) a vyexportujes do mdb. V novej firme tak isto spravis import, malo by to ist:)
duro40
06.06.07,07:07
Ďakujem všetkým podarilo sa mi to
duro40
06.06.07,07:09
Ak by niekto potreboval poradiť ohľadne elektriny zapojení atď rád pomôžem
danushka
20.09.07,20:50
Ak by niekto potreboval poradiť ohľadne elektriny zapojení atď rád pomôžem


...no nie je zlatý?...