Gabi03
01.06.07,14:36
Keďže misomiso je častým, dobrým a zaujímavým prispievateľom na tento portál, avšak nie vždy sa trafí v zmysle etikety do správnej témy svojho príspevku, založila som mu túto tému.
Takže drahý misomiso, týmto ťa vyzývam, aby si prispieval svojimi radami, nápadmi a akýmikoľvek príspevkami sem, keď nevieš kam to zaradiť. ;)

PS: Ten, kto nevie o čom je reč, kuk do témy Registratúra posledné stránky. :)
PSS: misomiso, rešpektujem tvoje správanie, takže ak si proti tomuto nápadu, ihneď dám avízo administrátorovi k zrušeniu tejto témy.
PSS2: Pre všetkých, sme v Hobby porade! :D
AlaNR
01.06.07,12:50
Gabi, nedráždi!:D
ZDENIELA
01.06.07,13:46
Počuj MISOMISO, ja by som to brala ako poctu, alebo ako svoju čestnú bustu postavenú na stránke porady týčiacu sa presne na križovatke medzi umením zviditeľniť sa a potrebou vyjadriť sa.
;) ;) ;) ;) ;) ;)
Melnick
01.06.07,14:28
Často sa stáva,že aj v iných témach skĺzneme trochu inde ako bol pôvodný zámer,preto ani príspevky v téme Registratúra nevnímam ako prešľap.;)
Len aby táto téma, nebola vnímaná ako karanténa.:cool:
Danila
01.06.07,14:35
Často sa stáva,že aj v iných témach skĺzneme trochu inde ako bol pôvodný zámer,preto ani príspevky v téme Registratúra nevnímam ako prešľap.;)
Len aby táto téma, nebola vnímaná ako karanténa.:cool:Veru tak, Majka. V každej téme občas vybočíme. Ja túto tému chápem tak, že určite nebola vnímaná ako karanténa....:) :D
emgeton
01.06.07,15:49
Myslím, že táto téma je veľmi vhodným kandidátom na uzamknutie, ak nie rovno na vymazanie. ................ Aj keď je zaradená v hobby.

Z príspevkov nemenovaného prispievateľa, spomínaného kdesi na začiatku témy si môžeme veľa vybrať. Ak nič iné, tak odvahu pustiť sa do sveta. A tá v našej republike mnohým ľuďom chýba.
Richard
01.06.07,15:57
Neviem presne či je toto priateľský žart, nepoznám Vaše vzťahy (Gabi03 a misomiso) ale ak medzi vami nie je vyslovene priateľský vzťah, tak takúto formu upozornenia považujem za neprijateľnú a omnoho neprijateľnejšiu ako je napr. zlé zaradenie témy či príspevku!!!!!

Tému uzatváram! Podobné správanie sa mi nezdá tolerovateľné!