jipi
01.06.07,14:38
Mám produkt, ktorý je veľmi zaujímavý. Má len jeden háčik, je ťažké vysvetliť ho ľuďom. Často si ho mýlia s niečím iným. Preto mám problém pri používaní klasických komunikačných kanálov. Práve sa chystám na telemarketing a keď bude viac korún tak PR články v odbornej tlači. Skúste mi poradiť, zaujímajú ma iné názory. Cieľovou skupinou sú vlastníci webstránok, hlavne komerčných.
misomiso
01.06.07,13:00
Ides na to dobre.
Richard
01.06.07,13:17
Hmm, cieľová skupina vlastníci webstránok a chceš ich osloviť prostredníctvom tlače???
Mimochodom takýchto prevádzkovateľov je na SK málo, takže priame oslovenie by som považoval asi za najvhodnejšie...
jipi
01.06.07,15:51
Tým PR mám na mysli hlavne články na e-trend.sk, strategie.sk a medialne.sk prípadne keby sme boli viacerý, publikovať nejaké výsledky z reality aj v papierovej obdobe.
misomiso
01.06.07,18:30
Hmm, cieľová skupina vlastníci webstránok a chceš ich osloviť prostredníctvom tlače???
Mimochodom takýchto prevádzkovateľov je na SK málo, takže priame oslovenie by som považoval asi za najvhodnejšie...

Ano, mas pravdu, ja som ten povodny prispevolk cital trocha rychlo - zbezne, ked som napisal, ze na to ide dobre.

Pravda ale je, ze takym clankom v Trende alebo v Profite sa nic nepokazi - naopak, vysledok byva lepsi ako tony platenej reklamy. Ina vec je, ako sa tam dostat. Myslim, ze takych frajerov, ktoym by "dvihli telefon" v trende nie je na Slovensku moc. Ja osobne, ak by som podnikal na slovenskom trhu a mal by som moznost dostat sa do Trendu alebo do Profitu (do publicistiky), tak to nevesiam na nos tu Vam na Porade a hned to realizujem.
pasians
02.06.07,10:08
Nehovorim ze ist do medii je zle, ale zbytocne drahe. Skusil by som nasledovne: ak ide o majitelov slovenskych webstranok - predpokladam :), urcite by som zacal na sknic a pekne databazoval. Kazda domena musi mat uvedeny aj kontakt, telefonicky alebo mailovy, pri pravnickych osobach aj zodpovedneho pracovnika. Priame oslovenie je rozhodne lepsie ako riesit to plosne. Inak, kazda domena musi mat mail v tvare info@domena.sk, ale to je skor tak konto pre administratorov. Vela stastia. Inak co je to? Napis PM, sam mam komercnu stranku :)
jipi
04.06.07,05:28
Samozrejme najeefektívnejšie a najlacnejšie je priame oslovenie. Na to sa chystám, ale nie mailom ale telefonom. Mail môžu chapať ako Spam a zavaňa to nelegalnosťou, mal som s tým už problém.
K E-trendu za 12000 sa da zobrtaziť na komerčný odkaz na hlavnu stránku na web 24 hodín(cca 10000 navštev za deň) a potom zostane ešte x týždňov v podrubrikách. V Profite mám znameho, takže s nejakou pomocou počítam aj v tomto smere.
jipi
04.06.07,05:30
oprava: ...sa dá zobraziť komerčný članok...
pasians
04.06.07,05:56
Len na okraj - spam na Slovensku nie je nelegalny, pretoze emailova adresa nie je osobnym udajom. AVSAK - v maile sa musi nachadzat formulka, ze ak si nezelate prijimat tieto spravy v buducnosti, kliknite na.... . Okrem toho treba ceknut Robinsonov, ale neviem ako to je s emailingom. Ziaden problem nevidim. Jasne, telefonicky najlepsie. :)
Leila2006
04.06.07,06:38
Z vlastnej skúsenosti - podobné telefonáty nemám rada, väčšinou prídu v nevhodnú dobu a dotyčného zruším. To by muselo byť sakra niečo, čo ozaj potrebujem. Nedodporúčam kontaktovať telefonicky, mailovo plošne, ale skutočne cielene, na základe dostupných údajov z internetu a zvoliť naozaj vhodnú formu, nevtieravo. Následne je osobný kontakt nevyhnutnosťou.
Ale myslím si, že bez reklamy - v tomto prípade na vhodnom portáli na internete, či už ako PR článok - to hlavne na začiatku nepôjde.
biaaa
04.06.07,12:06
No ja by som asi odporucil direct ako uz bolo spomenute - pripadne s naslednym telefonovanim / aby sa so zakladom oboznamil a neskor sa to dovysvetluje teleefonicky prip. na stretnuti - ak je produkt fakt dobry tak by napr. list mal vediet oslovit zakaznika uz pri prvom citani nie?

A PR článok - e eéé / nejaku normalnu formu by som si asi nevedel predstavit. Ale je pravda ze vsetko zavisi od produktu.
Skor by som sa sustredil na to ze ci napr. podobny produkt nevyuziva vacsina "prevadzkovatelov" od konkurencnej firmy a ci budu mat zaujem pripadne produkt menit.
victoria
11.06.07,09:54
Mas aspon zhruba analyzu PESTE alebo SWOT ? Vies kto su tvoji konkurenti a ake komunikacne nastroje a formy pouzivaju ? Vies co je tvoja vyhoda na trhu oproti ostatnym ? Pokial si vies zodpovedat na tieto otazky a mas prehlad ako to vyzera s konkurenciou a na ktoru najvacsiu vyhodu oproti ostatnym mas upriamit pozornost potencialnych klientov malo by ti z toho vyliezt ake prostriedky su pre teba najvhodnejsie. Databaza potencialnych klientov sa da vygooglovat alebo zakupit cez direct marketingove agentury. Z vlastnej skusenosti viem ze postovy direct mailing alebo aj mailovy u mna moc nezaberaju. V dnesnej dobe mas moznost zaujat klienta iba cez pocity, zazitky ..... preto sa coraz castejsie hovori o znalostnej ekonomike, su rozsirene teambiuldingove aktivity ..... to vsetko je o pocitoch, zazitkoch ....
Co sa tyka PR, platene clanky su drahe, skus ist cez databazy odbornych medii, ktore by ti mohli pomoct s propagaciou a ponuknut im produkt napriklad na bezplatne testovanie ......
JANCO127
20.06.07,08:20
Ja by som na Tvojom mieste tiež zvolil odborné publikácie. Pretože plošná reklama neosloví tých "správnych ľudí" (majiteľov webstránok). Ďalšia vec je, že Tvoj produkt musí byť z hľadiska marketingu jednoznačne podaný, nesmie sa mýliť s iným, čiže by si mal popracovať na predvedení svojho produktu, t. j. aby ľudia pochopili o čo ide a nemýlili si to s niečím iným. Lebo aj keď oslovíš tých "správnych ľudí", ale budú si Tvoj produkt mýliť s iným, nič nedosiahneš. V tej odobornej publikácii by som navrhol, aby si tie 2 produkty (Tvoj a ten ktorý si ľudia mýlia) porovnal, aby boli jasné odlišnosti. Dúfam, že som pomohol