efka23
01.06.07,11:58
Ja by som sa chcela spýtať, či pri každej PN v roku 2007 vypisujete potvrdenie, aj napriek tomu že nebola žiadna zmena a v roku 2006 pracovala celý rok? Ďakujem!
ZuzanaP
01.06.07,10:24
Áno, pri každej novej PN.
Pepa
01.06.07,10:29
Ja by som sa chcela spýtať, či pri každej PN v roku 2007 vypisujete potvrdenie, aj napriek tomu že nebola žiadna zmena a v roku 2006 pracovala celý rok? Ďakujem!
Nie - nevypisuješ potvrdenie. Rozhodujúcim obdobím pre rok 2007 je rok 2006. Vypíšeš ho pri prvej PN, resp. OČR.
efka23
01.06.07,11:23
To som si aj ja myslela a aj to tak fungovalo, ale tento rok žiadajú na SP nové potvrdenia a tvrdila že to robia na celom Slovensku a keď som sa
spýtala na dôvod, povedala že aby som sa informovala v Blave, že to tam
vymysleli. Veď ak je nejaká zmena tak to chápem a je povinnosťou to hlásiť ale inak neviem ..... Ale čo už!:mad:
Pepa
01.06.07,12:01
To som si aj ja myslela a aj to tak fungovalo, ale tento rok žiadajú na SP nové potvrdenia a tvrdila že to robia na celom Slovensku a keď som sa
spýtala na dôvod, povedala že aby som sa informovala v Blave, že to tam
vymysleli. Veď ak je nejaká zmena tak to chápem a je povinnosťou to hlásiť ale inak neviem ..... Ale čo už!:mad:
:eek:
Nebodaj nie som na Slovensku?
V tomto roku som mala veľa prípadov opakovaných PN a OČR - nič také po mne nechceli - a dávky boli vyplatené.