bábika
01.06.07,17:56
Dobrý deň, chcela by som poprosiť o radu, chystáme sa do Terchovej a chcela by som vedieť aké sú tam môžnosti napríklad. kúpania, turistiky, zábavy. Niečo som si pozerala na internete na stránkach Terchovej a pod. ale bola by som rada, kto tam bol a má niejaké skúsenosti a zaujímavosti či by mi neporadil. Vopred veľmi pekne ďakujem. S pozdravom Bábika
sgm
04.06.07,05:48
Dobrý deň, chcela by som poprosiť o radu, chystáme sa do Terchovej a chcela by som vedieť aké sú tam môžnosti napríklad. kúpania, turistiky, zábavy. Niečo som si pozerala na internete na stránkach Terchovej a pod. ale bola by som rada, kto tam bol a má niejaké skúsenosti a zaujímavosti či by mi neporadil. Vopred veľmi pekne ďakujem. S pozdravom Bábika
Ahoj, keďže bývam priamo v Terchovej, nedá mi nereagovať. Možnosti kúpania zatiaľ ešte nie sú - jedine, ak by Ti nevadilo kúpanie sa v ľadovej vode Varínky :eek: , ale stavia sa bazén, takže možnosti budú. čo sa týka turistiky, je tu niekoľko krásnych turistických trás, značených chodníkov. Osobne odporúčam prejsť Diery (konečná obce - časť Biely Potok, za hotelom Diery). Potom je tu Vrátna dolina - lanovky, ale aj pešie chodníky. Možností neúrekom, nech sa páči len navštíviť túto krásnu a malebnú obec. Prajem krásne zážitky
Bea :---
bábika
04.06.07,18:32
Ďakujem Bea, práve preto , že si mýslím, že Terchová je krásna som si ju aj vybrala. Verím, že budeme mať pekné zážitky.S pozdravm Bábika
tinkertrain
05.06.07,09:51
Do Terchovej chodim casto a ak si v Dierach este nebola, tak odporucam. Je to taka pohodova prechadzka. Ak chces viac turistiky, tak skus Velky alebo Maly roszutec. Vo Vratnej je lanovka a ked je pekne pocasie, tak sa oplati sa nechat vyviest az hore.
V okoli je aj dost vela znacenych cyklotras. Jednu som siel aj osobne, ale ak bike vytiahnes len raz za rok, tak velmi neodporucam.
Je to velmi pekne prostredie a dufam, ze ti vyjde aj pocasie.
tinkertrain
06.06.07,05:35
Este prikladam linku http://www.ztt.sk/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=22&Itemid=26.
Su tam cyklotrasy aj turisticke trasy.
wagner
06.06.07,18:15
Na Vrátnu dolinu mám veľmi pekné spomienky.Mám prejdenú trasu Malý a Veľký rozsutec, tiež vrcholovú túru - hore sedačkou a odtiaľ po hrebeni. Je to prekrásny pohľad, keď je pekné počasie, tak ten výhľad doprajem každému. Boli sme tam v septembri a tá krása sa jednoducho nedá ani opísať.Tiež sme boli vo Vrátnej v zime na lyžovačke a veľmi sa mi tam páčilo.
bábika
07.06.07,14:37
Ďakujem všetkým za príspevky.S pozdravom Bábika
ilona
08.06.07,03:46
Ak nemáš určený dátum,môžeš tu krásnu turistiku spojiť s Janošíkovými dňami,ktoré bývajú 1 augustový víkend,mi to takto robíme každý rok. Ešte doporučujem pozrieť krásny vyrezávaný betlehem v kostole.
Adkah
22.07.08,08:48
Este prikladam linku http://www.ztt.sk/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=22&Itemid=26.
Su tam cyklotrasy aj turisticke trasy.

Ilona
Ak nemáš určený dátum,môžeš tu krásnu turistiku spojiť s Janošíkovými dňami,ktoré bývajú 1 augustový víkend,mi to takto robíme každý rok. Ešte doporučujem pozrieť krásny vyrezávaný betlehem v kostole.

Ahojte, dovolenka v Terchovej je tu preberaná minulý rok. Takže mám otázočku či tieto príspevky sú ešte aktuáne.
Kedže tento rok rýchlo ubehol a je tu zas dovolenka :D
Ideme do Zázrivej 26.7.2008 (Sobota), tak Vás chcem poprosiť o info aká trasa bude najlepšia na Jánošíkové Diery. Ďakujem
Adkah
24.07.08,16:53
Ahojte, dovolenka v Terchovej je tu preberaná minulý rok. Takže mám otázočku či tieto príspevky sú ešte aktuáne.
Kedže tento rok rýchlo ubehol a je tu zas dovolenka :D
Ideme do Zázrivej 26.7.2008 (Sobota), tak Vás chcem poprosiť o info aká trasa bude najlepšia na Jánošíkové Diery. Ďakujem[/quote]

Prosím je tu niekto zo Zázrivej? Odpovie niekto? A ešte ma napadlo aké je pripojenie na internet v Zázrivej?
patricia3
24.07.08,17:26
Adkah- my chodíme každý rok do Zázrivej, a neviem, či ma niekto dostane inam...Tento rok sme boli na Gruňoch. Každý rok prejdeme Oravu krížom krážom.. Odporúčam ísť pozrieť dedinku Klin, kúsok za Námestovom-majú tam 9 metrovú sochu Krista, kopiu tej z Ria. Samozrejme-rafting, plte, muzeum Oravskej dediny, Roháče...veľa veľa možností. A ľudia-ak chcete stretnúť milých ľudí, treba íst na Oravu, resp.do Zázrivej!
Adkah
24.07.08,18:06
Adkah- my chodíme každý rok do Zázrivej, a neviem, či ma niekto dostane inam...Tento rok sme boli na Gruňoch. Každý rok prejdeme Oravu krížom krážom.. Odporúčam ísť pozrieť dedinku Klin, kúsok za Námestovom-majú tam 9 metrovú sochu Krista, kopiu tej z Ria. Samozrejme-rafting, plte, muzeum Oravskej dediny, Roháče...veľa veľa možností. A ľudia-ak chcete stretnúť milých ľudí, treba íst na Oravu, resp.do Zázrivej!

Super, keď to máte pochodené krížom krážom akú trasu odporúčaš na Jánošíkové diery? A ako je to s tým internetom? Nevieš náhodou poradiť? Dik.
patricia3
25.07.08,06:08
O internete ti neporadím, lebo "techniku" nechávame doma, naše deti by pri tom sedeli aj na dovolenke..Do dier je to velmi jednoduché..V Terchovej po ľavej strane cestou zo Zázrivej je veľký hotel Diery a poza hotel vedie cestička =ž k dieram. Ak idete s maličkými deťmi POZOR, náš syn mal prvý krát 3 roky, a celkom hore sme ho nemohli vziať. Ďalej by som odporučala Vrátnu-ísť kabinkovou lanovkou hore a vyjsť na Chleb alebo Veľký Fatranský Kriváň. Je to super zážitok. Na našu rodinu neexistujú normy-označujúce čas pre turistov-pre nás to platí - čas=dvakrát viac.. ale premýšlam že aj trikrát..:)
Adkah
26.07.08,04:03
O internete ti neporadím, lebo "techniku" nechávame doma, naše deti by pri tom sedeli aj na dovolenke..Do dier je to velmi jednoduché..V Terchovej po ľavej strane cestou zo Zázrivej je veľký hotel Diery a poza hotel vedie cestička =ž k dieram. Ak idete s maličkými deťmi POZOR, náš syn mal prvý krát 3 roky, a celkom hore sme ho nemohli vziať. Ďalej by som odporučala Vrátnu-ísť kabinkovou lanovkou hore a vyjsť na Chleb alebo Veľký Fatranský Kriváň. Je to super zážitok. Na našu rodinu neexistujú normy-označujúce čas pre turistov-pre nás to platí - čas=dvakrát viac.. ale premýšlam že aj trikrát..:)

Ďakujem veľmi pekne za skúsenosť. Takže za par hodín odchádzame, tak sa musím už odpojiť :D Závislosť je závislosť :D Tak o týždeň. :)
ilona
28.07.11,10:13
Ak je niekto na porade z Terchovej, chcela by som sa opýtať či nevie o nejakom volnom ubytovaní na tento víkend - Janošíkové dni 29.-.31.7.2011. Oficialne je už všetko obsadené,tak ak by sa našlo niečo na súkromí bola by som rada. Ďakujem.
pivko
29.07.11,05:15
Ak je niekto na porade z Terchovej, chcela by som sa opýtať či nevie o nejakom volnom ubytovaní na tento víkend - Janošíkové dni 29.-.31.7.2011. Oficialne je už všetko obsadené,tak ak by sa našlo niečo na súkromí bola by som rada. Ďakujem.
Zavolaj tu:http://www.jansevcik.sk/sk/index.php
;););););)