anka
04.02.05,10:37
mozeme so zamestnancom uzatvriet prac. pomer na 40 hod. tyzdenne ak uz na 40 hod. tyzdenne pracuje v inej firme? Ak nie na aky max.pocet prac.hodin s nim mozme uzatvorit pomer?
Luba2
04.02.05,09:44
Môžeš, v minulosti to zákonník práce zakazoval, resp. obmedzoval, teraz dáva hranicu len u jedného zamestnávateľa. Takže nič tomu nebráni.
brpe
30.06.08,13:57
Dobrý deň! Chcem sa spýtať. Keď pri 8 hodinovom prac. čase sa počíta do mzdy len 7,5 hod. a tým pádom je vlastne prestávka neplatená, mám právo opustiť firmu na tú polhodinu napr. za účelom sa ísť najesť domov? Bývam od práce len minútku cesty a rád by som chodil na teplú stravu domov. Môže mi to zamestnávateľ zatrhnúť? Ďakujem.
veronikasad
30.06.08,14:01
Dobrý deň! Chcem sa spýtať. Keď pri 8 hodinovom prac. čase sa počíta do mzdy len 7,5 hod. a tým pádom je vlastne prestávka neplatená, mám právo opustiť firmu na tú polhodinu napr. za účelom sa ísť najesť domov? Bývam od práce len minútku cesty a rád by som chodil na teplú stravu domov. Môže mi to zamestnávateľ zatrhnúť? Ďakujem.
Pokial máte stravovanie zabezpečené na pracovisku, opustenie pracoviska /aj za účelom zabezpečenia inej formy stravovania/ počas pracovnej doby musí byť vecou dohody medzi zamestnancom a zamestnávateľom
brpe
30.06.08,18:08
A ešte sa spýtam, či za mňa zamestnávateľ nesie zodpovednosť v čase prestávky ( keď som sa odbehol najesť), keby sa mi stal nejaký úraz?
lucilla8
02.07.08,06:48
Chcem sa spýtať na prestávky keď by naši zamestnanci pracovali viac ako 11 hodín denne. po 6 hodinách je 30 minutová, má zamestnenec nárok ešte na dalšiu prestávku?? napríklad po dalších 6 hodinách??
VERONIKA6
02.07.08,06:59
Chcem sa spýtať na prestávky keď by naši zamestnanci pracovali viac ako 11 hodín denne. po 6 hodinách je 30 minutová, má zamestnenec nárok ešte na dalšiu prestávku?? napríklad po dalších 6 hodinách??
Pozri si § 91 Prestávky v práci.