luhut
02.06.07,06:11
Mám novopostavený podpivničený dom s podkrovým. Po dobudovaní elektrorozvodov, kúrenia, omietok a vymaľovania, teraz riešim problém, či najskôr položiť dlažbu, resp. laminátové podlahy (podľa miestností), alebo mám najskôr osadiť drevené zárubne dverí ?
Prosím poraďte mi. Najskôr podlahy a potom zárubne, alebo naopak. Ďakujem za zdôvodnenie, ktorá činnosť musí byť prvá.
endrju
02.06.07,04:34
Mám novopostavený podpivničený dom s podkrovým. Po dobudovaní elektrorozvodov, kúrenia, omietok a vymaľovania, teraz riešim problém, či najskôr položiť dlažbu, resp. laminátové podlahy (podľa miestností), alebo mám najskôr osadiť drevené zárubne dverí ?
Prosím poraďte mi. Najskôr podlahy a potom zárubne, alebo naopak. Ďakujem za zdôvodnenie, ktorá činnosť musí byť prvá.

Aké zárubne? Klasické alebo moderné ("obložkové").

Domnievam sa, že ide o tie "obložkové".

V takom prípade najprv dlažby a podlahy a potom zárubne. Nad dôvodmi porozmýšľaj sám. ;)

:eek: Robíš všetko svojpomocne a si odborník z nejakej úplne inej oblasti??? :eek:
Hlinkovx
02.06.07,06:27
http://www.sapeli.sk/main.php

skús si popozerať stránky
raskenik
19.07.07,03:12
najprv treba položit podlahy a potom zarubne a nič sa nestane pokjal maž zarubne s obložkami tak až ked vymaluješ .;)