vilob
02.06.07,21:47
som začiatočník v s.r.o.. vie mi niekto poradiť,aké všetky povinnosti si musí s.r.o. plniť? nevedela som napr. že daňové priznanie treba schváliť a listinu o tom zaslať... proste potrebujem tie najdôležitejšie info na začiatok. ďakujem.
ajobs
02.06.07,20:55
Hľadaj cez vyhľadávanie (rozšírené vyhľadávanie) okazy na založenie a fungovanie s.r.o. - je ich tu neúrekom.
Eulalia
03.06.07,05:49
A v kníhkupectvách si pozri brožúrky, knihy, venované sro-čkám. Je ich už pár napísaných, možno Ti pomôže aj to. Tých vecí, ktoré by si o s.r.o. mala vedieť je dosť, oplatí sa Ti preto investovať do literatúry, kde máš všetko na jednom mieste - ak sa Ti nechce hľadať tu v Porade. Ale myslím, že tu bol už prebratý snáď každý problém.
rada
03.06.07,07:40
Myslím si, že každý podnikateľ má vedieť aj to čo obsahuje zákon. Takže okrem uvedeného odporúčam prečítať si Obchodný zákonník od §105 najlepšie s komentárom. Odporúčam aj keď nie všetci účastníci porady majú radi paragrafy:eek: :eek: :eek:
Danila
03.06.07,08:48
Myslím si, že každý podnikateľ má vedieť aj to čo obsahuje zákon. Takže okrem uvedeného odporúčam prečítať si Obchodný zákonník od §105 najlepšie s komentárom. Odporúčam aj keď nie všetci účastníci porady majú radi paragrafy:eek: :eek: :eek:Ja súhlasím a len dodám, že nie každý, kto tvrdí že účtuje, je účtovník. Pretože účtovník je možno medzi paragrafmi viac, ako ktorákoľvek iná profesia. Nemám tým na zreteli právnikov.:)
focus3ccd
22.06.10,11:06
Hľadaj cez vyhľadávanie (rozšírené vyhľadávanie) okazy na založenie a fungovanie s.r.o. - je ich tu neúrekom.
Dal som vyhladat s.r.o. do vyhladavaca, aj rozsireneho a nenaslo nic.
truch
22.06.10,11:18
Musíš zadať do vyhľadávača celý názov, spoločnosť s ručením obmedzeným, nie skratku. Neviem dať link, ale sú tam témy ako:
Založenie s.r.o. po novom
vznik s.r.o.
Zalozenie s.r.o..
a veľa ďaľších
focus3ccd
23.06.10,14:28
Diki.