MIRKA
04.02.05,11:43
Poradí mi niekto??

Zadalo som túto otázku vo fóre krosu-olymp, ale ešte mi nikto neodpovedal a už by som sa toho chcela zbaviť:

"mám dotaz k tlačivu "Hlásenie o vyúčtovaní dane...":
v Časti I., riadok 0 je písané "..., vrátane zdaniteľných príjmov zo SF v peňažnej aj v nepeňažnej forme...".
Mne tu program naráta len hrubé mzdy bez nepeňažných príspevkov zo SF. Tie mám zadané v zložkách miezd v 12/04 kódom 521. Mám to správne? Alebo sa tu nezapočítavajú tieto príjmy???"
Danielle369
04.02.05,11:00
mne to robí takisto.Ja si myslím,že to je dobre.
MIRKA
04.02.05,15:23
mne sa to nezdá. veď vo výkaze je to jasne napísané, ale na poučení už nie.
Kimáková
14.02.05,14:54
Poradí mi niekto??

Zadalo som túto otázku vo fóre krosu-olymp, ale ešte mi nikto neodpovedal a už by som sa toho chcela zbaviť:

"mám dotaz k tlačivu "Hlásenie o vyúčtovaní dane...":
v Časti I., riadok 0 je písané "..., vrátane zdaniteľných príjmov zo SF v peňažnej aj v nepeňažnej forme...".
Mne tu program naráta len hrubé mzdy bez nepeňažných príspevkov zo SF. Tie mám zadané v zložkách miezd v 12/04 kódom 521. Mám to správne? Alebo sa tu nezapočítavajú tieto príjmy???"
Mirka. Máš pravdu, skutočne je tam chyba, takze v Krose uz o tom vedia a v 7. týždni ide vonku nová verzia, v ktorej to už bude opravené.
petovsan
01.04.07,20:45
zaujímalo by ma, či môžem vytlačiť a podať na daňový úrad ročné Hlásenie o vyúčtovaní dane ... alebo štvrťročný prehľad ... aj na neoriginálnom zelenom tlačive, teda či sú akceptované DÚ aj obyčajné výstupné zostavy z programu Olymp, alebo musia byť tieto hlásenia na originálnom tlačive? Máte s tým niekto skúsenosť?
Paula
01.04.07,20:48
zaujímalo by ma, či môžem vytlačiť a podať na daňový úrad ročné Hlásenie o vyúčtovaní dane ... alebo štvrťročný prehľad ... aj na neoriginálnom zelenom tlačive, teda či sú akceptované DÚ aj obyčajné výstupné zostavy z programu Olymp, alebo musia byť tieto hlásenia na originálnom tlačive? Máte s tým niekto skúsenosť?


Z Olympu sú akceptovateľné Prehľady, Hlásenia, aj všetky tlačivá do poisťovní....všeobecne tieto berú všade aj čiernobiele.
tinaM
01.04.07,20:49
zaujímalo by ma, či môžem vytlačiť a podať na daňový úrad ročné Hlásenie o vyúčtovaní dane ... alebo štvrťročný prehľad ... aj na neoriginálnom zelenom tlačive, teda či sú akceptované DÚ aj obyčajné výstupné zostavy z programu Olymp, alebo musia byť tieto hlásenia na originálnom tlačive? Máte s tým niekto skúsenosť?
Tie z Olympu som nedávala. /neviem,či by ich vzali./
Dajú sa vytlačiť aj do zeleného tlačiva, ale mi nesedeli štvorčeky, tak som si to vytlačila na stránke www.drsr.sk (http://www.drsr.sk).
Tie z Olympu som si nechala pre vlastnú potrebu.
petovsan
01.04.07,20:56
Z Olympu sú akceptovateľné Prehľady, Hlásenia, aj všetky tlačivá do poisťovní....všeobecne tieto berú všade aj čiernobiele.
no napr. z Alfy daňové priznania viem dávno, že berú bez problémov, len tie majú výstup vo formáte pdf., avšak Hlásenie o vyúčtovaní dane má len taký obyčajný ako napr. výkazy do poisťovní, tie viem tiež, že všade berú, len by ma zaujímalo, či už niekto skúšal odovzdať na DÚ Hlásenie, alebo napr. štvrťročný prehľad takto, nie na zelenom originále (vôbec im tam nesedia biele štvorčeky).
Paula
01.04.07,20:59
Alfu nepoznám, z Olympu berú všetko, tak ako píšem vyššie.
polka
01.04.07,21:26
Ja robím vo VEME a aj nám bez problémov zobrali vytlačené tlačivo, teda nie originál. Doplnili sme čo tam chýbalo a bolo.
LubenaK
02.04.07,05:30
Všetky výkazy vytlačené z Olympu, Alfy aj Omegy sú akceptované, či už daňovým úradom aj poisťovňami, aj čiernobiele.