rennka
04.06.07,16:40
Dobry den, neviem kam mam tuto temu zaradit, ale potrebovala by som poradit ohladne CID. Jedna znama uz 10 rok nepracuje, 2x materska a po kazdej nejaka nezamestnanost. Teraz sa chcela zamestnat, ale problem je v tom, ze ma ZPS a este jej zacali strajkovat aj oci. Nemoze robit pracu ani sedavu, ani v stoji, ani namahavu na oci. Na urade prace jej povedali, ze si ma vybavit ciastocnu invaliditu, lebo s takym zdravotnym stavom ju nik nezamestna. Ale ona za tie roky co bola doma nemala ziadnu PN. Kde zacat s vybavovanim? Vie niekto poradit? Dakujem
Danila
04.06.07,14:53
Dobry den, neviem kam mam tuto temu zaradit, ale potrebovala by som poradit ohladne CID. Jedna znama uz 10 rok nepracuje, 2x materska a po kazdej nejaka nezamestnanost. Teraz sa chcela zamestnat, ale problem je v tom, ze ma ZPS a este jej zacali strajkovat aj oci. Nemoze robit pracu ani sedavu, ani v stoji, ani namahavu na oci. Na urade prace jej povedali, ze si ma vybavit ciastocnu invaliditu, lebo s takym zdravotnym stavom ju nik nezamestna. Ale ona za tie roky co bola doma nemala ziadnu PN. Kde zacat s vybavovanim? Vie niekto poradit? DakujemS takým zdravotným stavom je nutné začať u praktického lekára.