McMarti
04.02.05,14:17
Určite máte doklady z registračný pokadni. Chcem a opýtať čo robíte s tými na ktorých už velmi slabo videť čo bolo platené a vy ste si uplatnili DPH. Mám ich dosť tak si neviem predstaviť kopírovať každý jeden. Preto prosím o radu
bea
04.02.05,13:25
Zrejme ich treba kopírovať. Práve som dnes v jednom príspevku písala, že v TV Markíza v relácii Paľba sa k tomuto problému vyjadroval hovorca DR, myslím si, že sa volá p. Merva. Povedal, že si treba takéto pochybné bločky kopírovať, aby sme mohli dokázať ich obsah v prípade kontroly. Ja ich mám tiež veľa a kopírujem ich už roky.
esprit
04.02.05,13:33
Tiež kopírujem :(
adam
04.02.05,13:34
Ako mám vedieť, ktorý blok za 2,3... roky vybledne!!! To je absurdné!!! Kto vydal certifikát tekejto pokladni, ktorou vydaný doklad po pár mesiacoch nie je čitateľný???!!!
Ako tí, čo vydávajú tieto bloky archivujú kópie pokladničných pások? Vari ich kopírujú??
McMarti
04.02.05,13:35
Ako mám vedieť, ktorý blok za 2,3... roky vybledne!!! To je absurdné!!! Kto vydal certifikát tekejto pokladni, ktorou vydaný doklad po pár mesiacoch nie je čitateľný???!!!
Ako tí, čo vydávajú tieto bloky archivujú kópie pokladničných pások? Vari ich kopírujú??
súhlasím.. a to kopíroivanie predsa dvojnásobne ničí naše listy.. chcela som napísať lesy :)
petra:-)
04.02.05,13:47
Tiež ma to hnevá, ale kopírujem pre istotu všetky, práve preto, že neviem ktoré záhadne zmiznú. A nielenže nešetríme naše lesy, ale ani peňaženky, aj kopírovanie čosi stojí. :mad: