abel
05.06.07,10:34
Nemáte niekto skúsenosť s kampaňou Škoda Roomster ?
Gabi03
05.06.07,08:39
Ja mám. Som videla reklamu. ;)
Stačí? :D

Akú skúsenosť, máš na mysli?
abel
05.06.07,08:40
No, dnes mi telefonicky ponúkli na dva dni bezplatne auto a ja mám hneď obavy, čo je za tým.
Lion Topoľčany
05.06.07,09:50
To nebude len tak.Určite, ak nechcete mať v budúcnosti problémy, nechoďte
do toho. V dnešnej dravej dobe Vám nikto nič nedá len tak zadarmo...
rickman
05.06.07,10:37
Ale no. Zase nie vsetko je pyramida.

abel pozri sem:
http://news.auto.cz/tiskovky/skoda-pujcuje-firmam-roomster-zdarma-na-2-dny.html
Lion Topoľčany
05.06.07,11:43
Ale no. Zase nie vsetko je pyramida.

abel pozri sem:
http://news.auto.cz/tiskovky/skoda-pujcuje-firmam-roomster-zdarma-na-2-dny.html

Samozrejme, taká veľká firma si nemôže dovoliť "pyramídu", ale ide o to,
keď to auto 2 dni používate /a ďalší zákazníci tiež/, určite, ak si to auto
nekúpite, riskujete nekonečné telefónovanie zo strany predajcu...
abel
05.06.07,16:04
Ďakujem za názory. Vyzeralo to veľmi seriózne, mám dojednaný aj termín - mohla som si vybrať či cez víkend alebo pracovné dni a kontakt je cez autorizovaného predajcu v našom meste, ktorého osobne poznám. Hneď som hovorila, že nemienim kupovať auto, vôbec ich to netrápilo.
abel
05.07.07,17:13
Môžem potvrdiť, že to bola skutočne seriózna ponuka,nič za tým nebolo. Poskytnú Vám auto s plnou nádržou a po 2 dňoch užívania ho len s plnou nádržou vrátite. Akurát vyplníte nejaký dotazník, ktorý sa týka vašej spokojnosti s autom. Mne osobne vyhovovalo, aj keď vzhľadovo ... no, asi sa niekto vyšantil. Nie som odborník na technickú stránku auta, ale sedelo mi dobre. Urobili sme si dámsku jazdu a hoci bolo dnes voľno, cesty prázdne, radosť jazdiť - teda aspoň náš okruh, ktorý sme si urobili - Červený Kameň, sokoliari a dravé vtáky, Smolenice, výborná strava na Čertovej peci a prekrásne posedenie na káve u Furmana v Banke pri Piešťanoch. Počasie ako na objednávku (vždy, keď sme mali vstup do zámku, vonku sa rozpršalo, a keď sme vyšli von, bolo krásne). Mojou jedinou úlohou bolo robiť autu reklamu jazdením po Slovensku, ale som s dnešným dňom maximálne spokojná, preto im robím reklamu aj na Porade. Ak má niekto podobnú možnosť, odporúčam naplánovať si dva dni oddychu a vychutnať si to.
Lion Topoľčany
05.07.07,19:03
abel, napriek môjmu skeptickému názoru na vec Ti môžem len ticho závidieť.
Tak mi treba, život je už taký...