fialka m
05.06.07,10:55
Ahojte, mame zmluvy zo zamestnancami, ktori su prideleni k inemu zamestnavatelovi. Tento ich docasny zamestnavatel chce dat zamestnanom poukazky a my by sme ich potom zdanovali. Mozeme to takto urobit, alebo tie poukazky musime zaobstarat my a potom ich aj dodanovat?

Dakujem
Zoltán Kovács
05.06.07,08:59
Ahojte, mame zmluvy zo zamestnancami, ktori su prideleni k inemu zamestnavatelovi. Tento ich docasny zamestnavatel chce dat zamestnanom poukazky a my by sme ich potom zdanovali. Mozeme to takto urobit, alebo tie poukazky musime zaobstarat my a potom ich aj dodanovat?

Dakujem

O aké poukážky ide?
fialka m
05.06.07,09:30
Bud to bubu poukazky Universall pas alebo im preplatia listky do kina a tie im potom budeme zdanovat
Tweety
05.06.07,09:56
A budete mať fa za tie lístky? Alebo ako ináč to bude riešiť ten iný zamestnávateľ?
fialka m
05.06.07,11:52
Vsak prave to, oni budu mat faktury, my to budeme zdanovat. Sa mi to zda nejake nelogicke. Oni to zdanovat nemozu, nakolko ti zamestnanci, su nasimi zamestnancami. Vobec neviem, co mam robit :)
Tweety
05.06.07,11:56
Nemôžete niečo zdaniť zamestnancovi, čo ste mu neposkytli ako fi.
Tweety
05.06.07,12:04
Iné by bolo, ak by ste to mali vyfakturované od fi, ktorá im poskytla, potom by ste mohli zdaňovať ako nepaňažné plnenie.
fialka m
05.06.07,13:19
myslela som si, takze mi musime tie listky kupit a potom ich zdanovat :-)

dakujem za pomoc