sybila3
05.06.07,10:59
Ahojte, chcem sa opýtať na homebanking v Money S 3 ako to funguje a čo musím urobiť, lebo zatiaľ chodíme fa uhrádzať do banky, či sa to dá priamo z programu a pre ktoré banky to platí, môže mi niekto poradiť, ako si to uľahčiť, díky moc
sybila3
12.06.07,10:28
Máme zo SLSP internetbanking. Stačia mi prístupové údaje z toho ale neviem ako a kde to mám zadať? poradí mi niekto, dík
duficek
12.06.07,10:47
nastroje, nastavenie, elektronicky platobny styk
tam klikni na sluzby, pridat, vyber si SLSP a povyplnaj udaje.
pozor aby si mala aktualny subor na homebankikg http://www.money.sk/aktuality/2007/070529.asp
sybila3
02.07.07,07:19
Ešte ma napadlo, či je jedno čo si aktivujem, internetbanking, homeban. alebo databanking? dík
sybila3
02.07.07,16:47
No bola som v banke, že si aktivujem databanking, poradkyňa ani nevedela, čo to je, potom ma poslala sadnúť si, za 15 min. ma zavolala, že zistila, databanking sa mi neoplatí, lebo sú tam veľké poplatky, ked som hovorila, že na ich stránke, je napísané zdarma......tak mi nevedela povedať, že homebanking je v útlme, že mne sa oplatí internetbanking, tak som si dala aspoň to, no čo už, zabila som tam hodinu.............
No a tak som sa tešila, že z programu MS3 budem uhradzať a nič z toho.......
duficek
02.07.07,17:31
ja mam v SLSP aktivovany iba internet banking a homebanking mi gunguje, resp. fungoval ked som to skusal. normalne som si ho nastavil podla manualu a pekne natiahol aktualny vypis, nemusel som cakat na koniec mesiaca na ten papierovy + mal som to hned nahodene v programe. ide to aj spatne, cize platobne prikazy vytvorene v money sa ti prenesu do SLSP a tam ich len cez iternetbanking potvrdis...
sybila3
03.07.07,06:36
Prosím ťa, keby si mi napísal ako to mám presne urobiť, aby som si nič nepobabrala, díky moc.
sybila3
09.07.07,09:41
Nastavila som si v homebankingu, SLSP v nastaveniach ale neviem ako ďalej, bola by som rada, keby mi niekto poradil, díky moc.
sybila3
10.07.07,08:13
Poradil by mi niekto, čo s tým? Išla som cez nástroje/nastavenie/elektron.plat.styk-tam som si dala pridať-SLSp a ďalej neviem čo, či kliknem na Vlastnosti?
sybila3
07.09.07,07:40
V el.pl.styku mám nastavenú slsp, ale neviem ako mám postupovať ďalej aby mi to fungovalo, poradí mi niekto, ďakujem.
Pru
11.09.07,11:24
Dá sa v MS3 vytvoriť hromadný príkaz k úhrade? Nadstavovala som si homebanking-teda skúšala, ale zastavila som sa pri Zadajte názov súboru vrátane jeho cesty, čo s tým, čo tam treba zadať?
sybila3
28.09.07,06:08
Halooooo, vedel by mi niekto poradiť s tým nastavením, neviem čo mám dať do kolonky Zadajte názov súboru vrátane jeho cesty, z ktorého výpis bude načítaný... je to dosť súrne, keby mi niekto vedel poradiť ako nato, ďakujem.
yvica
08.06.12,08:09
prosím Vás poradí mi niekto nastavenie homebankingu pre vub? ale po lopate, dík