sunborn
07.06.07,08:17
Mate niekto skusenosti s tymto druhom vysetrenia? Aky je priebeh, kolko trva?

Neviete niekto poradit liecitela s vysledkami pri zhubnych nadorovych ochoreniach?
Olice
07.06.07,07:15
Mate niekto skusenosti s tymto druhom vysetrenia? Aky je priebeh, kolko trva?

Neviete niekto poradit liecitela s vysledkami pri zhubnych nadorovych ochoreniach?
Pozrite si priložený link:
http://www.izotopcentrum.sk/WEBFINAL/Cojetopet.html
sunborn
07.06.07,07:32
to Marek15
Dakujem ale na sieti si informaciu viem najst aj sam. Mna zaujima skor vlastna skusenost.
Olice
07.06.07,07:45
to Marek15
Dakujem ale na sieti si informaciu viem najst aj sam. Mna zaujima skor vlastna skusenost.
Bohužiaľ alebo vďaka Bohu tu nemôžem poslúžiť.
Želám všetko dobré.
sunborn
10.06.07,09:54
Nikto ste nemali tu cest absolvovat zmienene vysetrenie?
JarkaL
10.06.07,14:08
Moja mama toto vyšetrenie absolvovala. Ráno som ju priviezla na Haydukovu a o druhej bola hotová. Je to zdĺhavé vyšetrenie, lebo po podaní kontrastnej látky treba asi 2 hod. ležať, aby sa dostala do všetkých ciev. Potom sa robí samotné vyšetrenie na prístroji. U mamy sa naozaj zistili nádorové bunky, ktoré predtým CT neukazovalo. Vyhodnotenie výsledkov vyšetrenie trvá asi mesiac.
Liečiteľa nepoznám. Ja konkrétne sa obraciam na svoje vlastné krvinky a žiadam ich, aby bojovali tam, kde treba a zatiaľ mi to pomáha (už 2 mesiace sa liečim na Klenovej). Treba veriť aj vlastnej schopnosti organizmu liečiť sa.
sunborn
12.06.07,05:06
to Jarka L
Dakujem za kratku informaciu. Vyzera, ze sa mam na co tesit hlavne pri mojej miere trpezlivosti. Asi detom znarodnim mp3 prehravac a aspon si skratim dlhu chvilu.
Nemohla by si prosim poziadat aj moje krvinky nech sa zacnu spravat tak ako by mali :-) ? U nas ich ziadame uz nejaku dobu cela rodina a furt nic :-(
JarkaL
12.06.07,12:23
Samozrejme, budem myslieť aj na Tvoje krvinky. Možno si niektorí myslia, že je to blbosť, ale ja im to neberiem.
Mňa operovali v marci a stratila som veľa krvi, tak mi dali transúziu. Týždeň pred mojou druhou operáciou ( v apríli) som si nahovárala, že keďže na ďalšiu liečbu budem potrebovať svoju vlastnú krv a krvinky, nesmiem ich zbytočne stratiť. Normálne som krvi rozkázala, že má ostať v tele. Operovali ma 6 hodín (brušná operácia) a o 2 dni na ARO mi povedali, že som skoro vôbec nekrvácala.
Držím Ti palce a prajem veľa trpezlivosti a síl pri boji s chorobou. Nech Ti vyšetrenie dopadne dobre a drž sa!
sunborn
13.06.07,11:12
to JarkaL
Dakujem ti pekne a tiez ti prajem do uzdravenia