Bastian
07.06.07,08:27
Prosim poradte mi: dva dni sa mi uz nezobrazuju spravy, ktore odoslem. Tie stare, ktore som predtym odoslal su tam, len tie nove nie. Akoby ani neboli odoslane. Uz som si poslal mail aj na moju druhu e-mailovu adresu aby som zistil, ci to vobec odosiela. Chvalabohuh to odosiela.
Cize problem je len v tom, ze ked si chcem spatne pozriet moje odoslane maily, tak tam nie su (iba tie stare).

DAKUJEM ZA RADU!:)
Chobot
07.06.07,06:40
Prosim poradte mi: dva dni sa mi uz nezobrazuju spravy, ktore odoslem. Tie stare, ktore som predtym odoslal su tam, len tie nove nie. Akoby ani neboli odoslane. Uz som si poslal mail aj na moju druhu e-mailovu adresu aby som zistil, ci to vobec odosiela. Chvalabohuh to odosiela.
Cize problem je len v tom, ze ked si chcem spatne pozriet moje odoslane maily, tak tam nie su (iba tie stare).

DAKUJEM ZA RADU!:)

Pozri si v nastaveniach, či si si náhodou nezrušil voľbu ukladania odoslaných e-mailov do schránky odoslaná pošta. Máš Microsoft Outlook alebo Outlook Express?
Bastian
07.06.07,10:28
Idem sa pozriet. Mam Outlook Express

VDAKA
Chobot
07.06.07,10:46
Idem sa pozriet. Mam Outlook Express

VDAKA

Tam sa to nastavuje cez Nástroje - Možnosti - Odesílaní - a odšrtnúť prvé okienko - Ukládat kopie odeslaných zpráv do složky Odeslaná pošta.
Bastian
07.06.07,10:56
Mam to zaskrtnute. Neviem kde moze byt chyba.
ESTE JEDNA VEC: ked zapnem pocitac, tak mi vypise INCORRECT SYSTEM DATE. CHECK THE DATE SET ON YOUR COMPUTER. Co mam urobit??? Uz som z toho hotovy....
Bastian
07.06.07,11:07
Ked som teraz hladal maily co som vcera posielal cez NAJIT, tak tam mi ich nasiel. Cudne
LubicaN
07.06.07,11:13
Mam to zaskrtnute. Neviem kde moze byt chyba.
ESTE JEDNA VEC: ked zapnem pocitac, tak mi vypise INCORRECT SYSTEM DATE. CHECK THE DATE SET ON YOUR COMPUTER. Co mam urobit??? Uz som z toho hotovy....


...a aký máš nastavený dátum? Hlášku by som si ja laicky preložila ako: Nesprávny systémový dátum. Nastavte si dátum na Vašom počítači.
Bastian
07.06.07,11:31
...no paradicka! Neviem ako je to mozne ale som tam mal nastaveny maj.
DAKUJEM
Bastian
07.06.07,14:53
Teraz som zistil, ze si zienka pozerala kalendar a ho prestavila na maj (asi si chcela predlzit mesiac lasky)! TAK TO VYZERA KED SADNE ZENA ZA POCITAC :D :D :D
abel
07.06.07,15:15
Bastian !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A ten posledný príspevok je za to, že Ti Ľubka - georeo tak dobre poradila?????????????????????????????????????????? ????????????????????????
Čo by ste si bez nás počali? mimotemy My už počneme s Vami aj bez Vás, ale čo vy chlapi?
http://www.gify.nou.cz/smajlici_soubory/z256.gif http://www.gify.nou.cz/smajlici_soubory/z257.gif http://www.gify.nou.cz/smajlici_soubory/z108.gif
LubicaN
08.06.07,04:37
...ako to teraz vyzerá s odoslaným e-mailom? Ono asi tvoj komp nevedel pochopiť, že prečo si čosi odosielal v júni, keď je ešte máj... :D

Teoreticky by to teraz mohlo fungovať všetko ako má... a odporúčam - pokiaľ nie si jediný kto chodí na ten komp kontrolovať nastavený dátum - aj mne sa už stalo, že ktosi čosi chcel vytlačiť alebo na disk uložiť tak, aby nebolo vidno skutočný dátum...a keď som potom normálne pracovala, tak to stváralo psie kusy...:)

*Ľubica

(Elenka pripisujem sto bodov - za to počatie :D )