mysti
07.06.07,13:31
Ahojte!

Určite ste už mnohí počuli, že envirofond ponúka peniaze.
Chcem sa opýtať niekoho, kto sa do toho rozumie, či o dotáciu môžu požiadať aj firmy?
My sme firma, ktorá sa zaoberá výrobou a spracovaním gumy a gumových výrobkov a potrebovali by sme dotáciu na zakúpenie drviacej alebo mlecej linky na spracovanie gumy, ktorú potrebujeme do miešania našich zmesí.
Alebo by sme tie peniaze využili na pripojenie našej kanalizácie do mestskej ČOV.
Klikla som si aj na stránku www.envirofond.sk (http://www.envirofond.sk), je tam veľa informácii, ale nikde som tam nenašla, či aj také firmy, ako je naša môžu o túto dotáciu požiadať.
Prosím Vás, až máte niekto informácie, napíšte mi, veľmi mi tým pomôžete!

Vopred ďakujem! ;)
EtelaS
07.06.07,11:53
Dotácia na rok 2007 sú už vyčerpané, okolo júla by mal byť zverejnený okruh oblastí, na ktoré sa bude prispievať v roku 2008, do konca októbra bude treba dať žiadosti. Po zverejnení oblastí odporúčam obrátiť sa priamo na príslušného pracovníka envirofondu (na stránke sú kontakty), mne odpovedali mailom do 2 dní.
mysti
08.06.07,04:22
Ďakujem za odpoveď. Ja som im tam včera volala, ale bolo už asi dosť pozde a nikto mi tam nedvíhal.
Najhoršie na tom je, že riaditeľ to chce odo mňa do pondelka (čiže mám už len dnešný deň).
Len by som potrebovala vedieť, či môžu žiadať aj také firmy, ako sme my, či len rôzne nadácie, organizácie a spracovaťeľské firmy.
mysti
08.06.07,09:50
EtelaS - V akej firme pracuješ? Chcem vedieť len oblasť, aby som vedela, či máme vôbec nárok na tú dotáciu. Dostali ste nejaké financie?