Lucy
11.03.06,12:11
Ale Cmoro s Ivanom - to bol bonbónik pre uši. Dokonca som dvihla aj hlavu od papierov a v úžase som počúvala.

Boli ozaj zlatým klincom večera :) Klobúk dolu :rolleyes:

Ale na Barboru to asi málokto tipoval,že vypadne.
DanielaSL
11.03.06,12:14
Tak Barboru si môžeš škrtnúť zo zoznamu ;)

Už som Peťo škrtla, škoda , lebo bola dobrá.Povedané slovami Haberu...národ je hluchý.
janasv
12.03.06,10:54
Ale Cmoro s Ivanom - to bol bonbónik pre uši. Dokonca som dvihla aj hlavu od papierov a v úžase som počúvala.

Boli skutocne fajn.:p:p:p:p Suhlasim aj s tym, ze Cmoro ma viac skusenosti. Podla mna je najlepsi.:p:p:p Aj s Mariou boli na uvod skveli. Silna trojka su, podla mna, Peter Cmorik, Ivan Stroffek a Maria Bundova. :)
dadika
12.03.06,11:18
aj moji favoriti sú Cmoro a Stroffo, i keď myslím, že v duete Kids od RW+KM-čo spievali Cmoro a Barbora boli dobrí obaja. Celkom sa im tento duet podaril.
ALBO
12.03.06,11:42
Ono je to postavené veľmi na sympatiách(hlavne tých trinástok ako ich nazýva Habera).A u tých je v kurze ten Peťo -oravák. Darmo porota v každom kole hovorí, že je najhorší. Uvidíme do kedy sa udrží.To je ako Bezdeda minulý rok.
abel
12.03.06,12:30
Už som Peťo škrtla, škoda , lebo bola dobrá.Povedané slovami Haberu...národ je hluchý.
Ja som Barborku tiež radila medzi TOP4, ale myslím že to ani nie je tým, že národ je hluchý, len nie celý národ posiela sms. Je to skôr pre určitú skupinu ...násť ročných a pre začínajúcich spevákov nie je žiadna pohroma, keď vypadli z prvej desiatky. Verejnosť o nich vie a je to už len na nich, ako sa presadia. Prvý môže byť len jeden a vôbec to neznamená, že je určite aj najlepší. Tejto skupine reality show fandím, lebo tu musia ukázať, že niečo vedia.
kukučka
24.03.06,22:52
Hneď na začiatku som si do finále tipla Máriu. Teším sa, že sa mi to plní. Ešte krôčik a je tam, držím jej palce aj na celkové víťazstvo.
M0NIKA
25.03.06,11:43
A kto včera vypadol?
Johanka
25.03.06,11:45
Pozrela som na nete - Bažík.
M0NIKA
25.03.06,11:47
Tak už sa tuším Haberovi splnilo želanie :) .
Ja by som ho poslala domov už dávno, ľúto mi bolo Barbory....
DanielaSL
25.03.06,13:17
Hneď na začiatku som si do finále tipla Máriu. Teším sa, že sa mi to plní. Ešte krôčik a je tam, držím jej palce aj na celkové víťazstvo.

Bety aj jej držím palce , len mám obavy , že tí dvaja chalani ju porazia , ale nakoniec sú všetci traja veľmi dobrí....najlepší...nevidím už rozdiel medzi nimi.
abel
26.03.06,06:11
Myslím že už je to jedno, kto z nich vyhrá, ľudia si svojich favoritov našli. Podstatné aby sa uchytili po skončení, ten minulý ročník som prežívala tak nejako viac citovo, ale "zíde z očí, zíde z mysle". Čakala som, že urobia väčšie diery do sveta, ale každý vydal jedno CD, narýchlo ušité, len aby ho vydali, a to im asi viac poškodilo ako pomohlo.
KEJKA
26.03.06,07:00
až na Zdenku Prednú, tá hviezda je....
bepo
26.03.06,07:25
až na Zdenku Prednú, tá hviezda je....
V Čechách majú herci futbalový klub Amfora a ako povedal Dvořák-"v Čechách sme hereci a celebrity,za hranicami Panenka mit Kameraden" :D
Viera123
31.03.06,13:06
Tak ako ste na tom s tipmi na víťaza? :-)
Tweety
31.03.06,13:08
No po minuloročnej Superstar už tento rok nikto tému Superstar neotvoril? Zaujímavé... Už to nesledujete? Ja sa teším každý piatok na túto súťaž, lebo inak TV moc nesledujem... Tak ako ste na tom vy s tipmi na víťaza? :-) Mne sa páči Štrofo. Vyzerá byť taký milodrzý rebelant. ALe dobre mu to spieva.
Viera123
31.03.06,13:11
Mne sa páči Štrofo. Vyzerá byť taký milodrzý rebelant. ALe dobre mu to spieva.
No hej, aj mne sa páči, má akúsi charizmu, ktorá mu dosť pomáha :-)) A tiež si myslím, že dôležité bude, ako sa kto presadí ďalej, nie kto vyhrá... Po Katke K. sa tiež akoby zem zľahla... Mojou favoritkou bola Zdenka Predná a mala som dobrý nos :-)
Tweety
31.03.06,13:14
No hej, aj mne sa páči, má akúsi charizmu, ktorá mu dosť pomáha :-)) A tiež si myslím, že dôležité bude, ako sa kto presadí ďalej, nie kto vyhrá... Po Katke K. sa tiež akoby zem zľahla... Mojou favoritkou bola Zdenka Predná a mala som dobrý nos :-) Zdenka sa mi v jednotke páčila, taký malý smejo, pohoda, klídek, tabáček, aj teraz tie jej pesničky sú ozaj dobré. Je taká prirodzená šikulka.
Viera123
31.03.06,13:22
Zdenka sa mi v jednotke páčila, taký malý smejo, pohoda, klídek, tabáček, aj teraz tie jej pesničky sú ozaj dobré. Je taká prirodzená šikulka.
No dnes som si zo zvedavosti otvorila na nete noviny, čo zasa budú vypisovať o Superstar a jasné, že tam popísali, že sa Zdenka psychicky zrútila z toho, že tak neúspešne vystupovala v Žiline... Nepozerala som to, ale toto myslím, že prehnali... Bulvárna tlač je strašná.:mad:
Tweety
31.03.06,13:23
No dnes som si zo zvedavosti otvorila na nete noviny, čo zasa budú vypisovať o Superstar a jasné, že tam popísali, že sa Zdenka psychicky zrútila z toho, že tak neúspešne vystupovala v Žiline... Nepozerala som to, ale toto myslím, že prehnali... Bulvárna tlač je strašná.:mad: SKoro nič z toho nie je pravda, bulvár píše dosť hlúpostí.
Viera123
31.03.06,13:49
SKoro nič z toho nie je pravda, bulvár píše dosť hlúpostí.
No inak by asi nemali o čom písať... čítam len o superstar, inak to nepozerám, sú to samé výmysly.. Kto dnes vypadne, čo mysliš?
Tweety
31.03.06,14:00
No inak by asi nemali o čom písať... čítam len o superstar, inak to nepozerám, sú to samé výmysly.. Kto dnes vypadne, čo mysliš? Mária asi, v poslednej dobe sa jej akosi nedarí.
Nika
31.03.06,14:53
Zdenka je fajn, ale na Aurelovi to teda fakt domrvila

chcela som citovat nieco ine
Viera123
31.03.06,14:54
Mária asi, v poslednej dobe sa jej akosi nedarí.
No asi nebude mať ani dosť fanúšikov... Tí chalani ich podľa mňa budú mať viac. Som strašne zvedavá, keď zverejnia, ako sa v kt. kole hlasovalo, na výsledky.
babenko1
31.03.06,15:12
tak za dve hodky sa začína boj troch... najlepších...
som veľmi preveľmi zvedavá, kto vypadne, bo je to veľmi silná trojka...
lenkak
31.03.06,15:14
Ale výsledok si asi prečítam až zajtra ráno na nete, lebo ja sa obávam, že zaspím ako drevo.
Viera123
31.03.06,15:45
tak za dve hodky sa začína boj troch... najlepších...
som veľmi preveľmi zvedavá, kto vypadne, bo je to veľmi silná trojka...
A nie si sama, zvedavých je nás viac :-))
Viera123
31.03.06,15:46
Ale výsledok si asi prečítam až zajtra ráno na nete, lebo ja sa obávam, že zaspím ako drevo.
Takú udalosť by si prespala? Ale verím, po tých frmoloch tieto dni...
ajobs
31.03.06,16:42
Aj tak vyhrá Cmoro.:) :p
Viera123
31.03.06,17:17
Aj tak vyhrá Cmoro.:) :p
No možné to je, nebolo by mi ani to proti srsti :o
Zita5
31.03.06,17:42
Aj tak vyhrá Cmoro.:) :p


Práve teraz spieva a vyplňa mi chviľe pri porade , ale cmoro je naj ....mám pocit aj já ,že vyhrá .
Viera123
31.03.06,18:18
no aj ja mam pusteny tv a prezeram poradu, som zvedava, ako to dopadne... :-)
kukučka
31.03.06,18:19
a ja mám pocit, že dnes je finále :D Je to vyrovnané a všetci sú výborní, radosť počúvať.
M0NIKA
31.03.06,18:27
Sú dobrí a dnes majú aj skvelý výber pesničiek...
Som veľmi zvedavá ako to dopadne - mali by to ukončiť teraz, bolo by to asi spravodlivejšie, nie?
KEJKA
31.03.06,20:09
aj tak už všetci vyhrali. A len čas ukáže, kto najviac.
kukučka
31.03.06,21:47
Mária a Cmoro :D :D :D
Viera123
31.03.06,21:52
Mária a Cmoro :D :D :D
No Mária veru nebola mojou favoritkou, ale ukáže čas, ako tu už bolo povedané :)
KEJKA
01.04.06,07:52
ste milí... ak nepozeráme večer, tak potom nečítame noviny a platí v rodine zákaz zisťovať výsledky. teraz to rozšírim aj o Poradu...
Našťastire som to ešte večer pozerala. Takže som sa tu nič predčasne nedozvedela.
Mária... no bola som prekvapená, ale fandím jej. Už som neverila, že prejde, zvlášť ked zverejnili ten rozdiel od vypadávajúceho 7 tis. hlasov.
Bola som presvedčená, že vypadla Mária. A určite si to myslela aj ona.
vema
01.04.06,08:10
Mne je ľúto,že vypadol Štrofo.Aj keď je pravda,že nespieva tak dobre ako Cmoro,ale on sa odlišuje od ostatných, je skrátka iný a tým je zaujímavý. No ale nič sa nedeje,on si nájde svoje miesto.;)
Viera123
01.04.06,08:21
Mne je ľúto,že vypadol Štrofo.Aj keď je pravda,že nespieva tak dobre ako Cmoro,ale on sa odlišuje od ostatných, je skrátka iný a tým je zaujímavý. No ale nič sa nedeje,on si nájde svoje miesto.;)
Aj mne je ľúto, že vypadol, ale ako píšeš, určite sa presadí, bol taký svojský.:o
dadika
02.04.06,14:02
Mne je ľúto,že vypadol Štrofo.Aj keď je pravda,že nespieva tak dobre ako Cmoro,ale on sa odlišuje od ostatných, je skrátka iný a tým je zaujímavý.

Veru aj mne je za ním ľúto ... Cmoro sa mi zdá taký strašne dokonalý a Štrofo ma zaujal tou svojou "inosťou" ..... ale spev sa mi páči ..... no mohol byť super duel, čo už :mee:
kukučka
07.04.06,18:55
tak čo, nikto netipuje?
Maya1
07.04.06,19:15
tak čo, nikto netipuje?
OK, tak teda ja Cmoríka. A to preto, lebo keď počujem jeho hlas, tak sa mi všetko ježí. ...
Zita5
07.04.06,19:22
Tip : Cmoro :)
vema
07.04.06,19:26
No, ja si myslím, že vyhrá Cmoro,ale mňa najviac zaujal,pobavil a dostal do varu aj tak Štrofo.:D
Viera123
07.04.06,19:26
Ja tiež tipujem Peťa a držím mu palce! :-)
Soňurka
07.04.06,19:56
Tiež tipujem Peťa Cmoríka, hlasove je priam dokonalý - a ten umelecký dojem!
Je proste úžasný.!!;)
DanielaSL
07.04.06,21:26
Vyše 290.000 hlasov...... rozdiel hlasov 197.542 ......superstar je
Peter Cmorík
Viera123
07.04.06,21:39
Bingóóó :-))
janasv
08.04.06,12:13
Dve BINGAAAA........................:p:p:p:p:p
Viera123
19.04.06,06:57
Neviete niekto, či už boli uverejnené v médiách priebežné výsledky hlasovaní za jednotlivé kolá? Chcela by som vedieť, či boli namieste škriepky finalistov, keď vypadla napríklad Balúchová, či Krausz. Ďakujem!
bendži
09.06.06,09:21
pre všetkých, ktorí sledovali viac či menej superstar prikladám link, odkiaľ sa dá stiahnuť nové CD Peťa Cmoríka

http://www.sendspace.com/file/b7v8ud
jess
09.06.06,13:36
pre všetkých, ktorí sledovali viac či menej superstar prikladám link, odkiaľ sa dá stiahnuť nové CD Peťa Cmoríka

http://www.sendspace.com/file/b7v8ud

mne to akosi nejde stiahnuť :(.......čo je to sendspace ?
bendži
09.06.06,13:47
S tou stránkou sa možno pracuje trochu ťažšie a preto pre uľahčenie som to nahodila na inú stránku, kde to snáď už stiahnete v pohode, bude to tam umiestnené minimálne do pondelka 12.6.

www.gloweb.ic.cz

ostatné veci si prosím nevšímajte :)
jess
09.06.06,13:50
a na čo mám vôbec kliknúť ????
bendži
09.06.06,14:05
a na čo mám vôbec kliknúť ????

album sa na tu stránku zatiaľ kopíruje, ešte potrebuje tak cca 30 minút

keď otvoríš stránku, dvakrát klikneš na zložku Peter Cmorík a potom postupuješ ako pri práci s bežným adresárom, kopírujšes si jednotlivé súbory do svojho počítača (napríklad cez pravé tlačidlo myši - príkaz kopíruj a následne u teba v PC príkaz vlož)
jess
09.06.06,14:14
aha :), tak teda počkám

....inak som otvorila ten pôvodný link, čo si prilepila a keď mi to nešlo, tak som si otvorila priiamo link na www.mp3warez...., či čo to bolo...a tam sú teda riadne sprostoviny:eek:....radšej tam neklikať, lebo stiahneš aj to, čo nechceš.....hneď som si zapínala ad-aware !!!!!!!!! a veru som mala v pC 3 kritické objekty a spústu malých !!!!:eek:
bendži
09.06.06,14:47
tak sa ospravedlnujem, ten druhy link (gloweb.ic.cz) v tejto chvili nerozbeham :(
pohram sa s tym cez vikend a dam vediet ked to bude fungovat
janasv
10.06.06,04:14
Nadherny den je :p:):p:)
Uz som si to stiahla, vytesujem sa.:):p Len nech to zacnu rychlo hrat. Napriklad take radio, co hra len jemne melodie, by sa uz konecne mohlo rozhybat a nehrat dookolo to iste. Tu je takych pesniciek haba-kuk...
Myslim, ze sa mu to podarilo, konecne zmena. :):p:):p;)
jess
10.06.06,10:13
tak...na tretí krát, ale podarilo sa to aj mne stiahnuť :):):)...budem mať pekný darček k mužovým narodeninám :)

bendži díky :)
lokok
10.06.06,13:11
aj ja si to prave stahujem a funguje to. Je to super.
Vďaka za krasne pesnicky.
:) :) :) :) :) :)
kukučka
10.06.06,13:17
dajte prosím správny link
lokok
10.06.06,13:58
S tou stránkou sa možno pracuje trochu ťažšie a preto pre uľahčenie som to nahodila na inú stránku, kde to snáď už stiahnete v pohode, bude to tam umiestnené minimálne do pondelka 12.6.

www.gloweb.ic.cz (http://www.gloweb.ic.cz)

ostatné veci si prosím nevšímajte :)

z tohto som si to stiahla a funguje to.
kukučka
10.06.06,14:13
už aj mne . . . kujéééém :)
bendži
12.06.06,11:09
tak som rada že sa to podarilo rozbehať :)

máte záujem aj o semifinalistu myslím ešte prvej série (snáď sa nemýlim..) Adama Ďuricu? Cd sa volá Cukor a soľ, tiež je to novinka týchto dní..
janasv
14.06.06,09:01
Jasneeeeeeeeeeeee.............:)
bendži
23.06.06,12:44
Jasneeeeeeeeeeeee.............:)

ok, cez vikend opäť nahodím na net, a dám vedieť, že môžete sťahovať :)
kukučka
07.10.07,18:18
tak čo, pokračujeme? ;)
kukučka
07.10.07,19:17
baby sa mi páčia :---
Marianna01
09.10.07,13:39
mne aj chlapci. :D

Strašne držím palce Tomášovi Buranovskému (ak som mu skomolila meno, nech mi je to odpustené), veľmi sa mi páči jeho hlas a aj tak trochu hanblivý a chlapčenský prejav. Dúfam, že nevypadne ;)
jenny7
10.10.07,05:56
Mne sa z chalanov pozdáva aj ten,hm, teraz neviem ako sa volá, má 17rokov,tmavovlasý, v sobotu spieval pesničku od Kuliho-som na tebe závislí...atď, docela zaujímavý hlas, ale aj typ chalana:-)
Doplním, že som myslela Michala Chrenku..
A ešte otázka pre priaznivcov superstar: nevie si niekto z Vás spomenúť: Adela v predminulom kole spomínala vtip ohladne rozdielu aký je medzi teplomerom, ak jeden je pod pazuchou a druhý v zadku:D viem, že to bola riadna haluz, len si neviem spomenúť, aká bola odpoveď, alebo pointa ako to ona sama tam spomenula. Vie mi na to niekto odpovedať??
Taka možno neobvykla otázka, ale teoreticky to spadá pod túto tému superstar...
Pekný dník;)
sway
11.11.07,12:54
Neviete niekto link na stránku, čo budú dnes spievať ?????
Ja fandím Maťkovi ;):)
adi11
11.11.07,13:12
Dnes bude Tanečné kolo vid Markíza :)
sway
11.11.07,14:01
Dnes bude Tanečné kolo vid Markíza :)

viem, ale mala som link na piesne ktoré budú spievať tam sa dali pustiť v originále a stratila som ho :( a na stránke markízy to neviem nájsť....
JarkaL
29.11.07,09:10
Mne sa z chalanov pozdáva aj ten,hm, teraz neviem ako sa volá, má 17rokov,tmavovlasý, v sobotu spieval pesničku od Kuliho-som na tebe závislí...atď, docela zaujímavý hlas, ale aj typ chalana:-)
Doplním, že som myslela Michala Chrenku..
A ešte otázka pre priaznivcov superstar: nevie si niekto z Vás spomenúť: Adela v predminulom kole spomínala vtip ohladne rozdielu aký je medzi teplomerom, ak jeden je pod pazuchou a druhý v zadku:D viem, že to bola riadna haluz, len si neviem spomenúť, aká bola odpoveď, alebo pointa ako to ona sama tam spomenula. Vie mi na to niekto odpovedať??
Taka možno neobvykla otázka, ale teoreticky to spadá pod túto tému superstar...
Pekný dník;)

V chuti...