macinko
07.06.07,17:29
Pekný deň, pridávam svoju prosbu do "receptov", pretože časopis APETIT je o varení, takže dúfam, že nebudem úplne mimo témy. Teraz k veci: keďže v obchodnej sieti sa už nedajú kúpiť časopisy APETIT 1/2007, 2/2007 a 3/2007, veľmi by ma potešilo, ak by niekto uvedené časopisy už nepotreboval a chcel by sa ich zbaviť /samozrejme za úhradu/. Ďakujem.
wagner
07.06.07,18:19
Teraz som pozerala na stránke www.apetitonline.cz a tam ponúkajú na objednanie aj staršie čísla časopisu Apetit. Skús si pozrieť túto stránku. Časopis sa dá objednať aj cez internet.
ondrejvla
07.06.07,18:41
No to je perfektná stránka, ďakujem za objavenie.
petovsan
07.06.07,18:50
Časopis Apetit odoberám od jeho samého začiatku a môžem povedať, že z neho veľmi rada a často varím i pečiem. Všetky recepty by mali byť odskúšané v redakcii časopisu a fakt sa mi ešte nestalo, že by sa niečo nepodarilo.
Na www.apetitonline.cz sú vlastne všetky doteraz publikované recepty z tlačenej verzie, takže ak nezoženieš staršie čísla, na www. ich určite nájdeš.
pachola
08.06.07,07:06
na stiahnutie je dobrý aj www.azgastro.cz tiež veľa dobrých receptov
macinko
08.06.07,10:46
Ďakujem za info, skúsim pozrieť tie internetové stránky, aj keď tlačená verzia časopisu mi vyhovuje viac, objednať sa už dá iba číslo 4/07, takže zachráni to net.
petovsan
08.06.07,11:29
na stiahnutie je dobrý aj www.azgastro.cz (http://www.azgastro.cz) tiež veľa dobrých receptov
veru tiež dobrá stránka, díky za info