LUCIARACKOVA
08.06.07,12:36
Ahojte ! Vie mi niekto poradiť aké tlačivo mám vyplniť ak časť roka som bola zamestnaná , časť roka dobrovolne nezamestnana pričom som nemala žiaden príjem a posledné dva mesiace živnostník . ďakujem
Zoltán Kovács
08.06.07,10:47
Ak sa nemýlim tak typ B. Robil som jedno RZ ZP presne také, a program čo používam automaticky dal typ B

Pozri môj ďalší príspevok.
vikinka
08.06.07,10:50
Nie náhodou TYP S a súčasne SA a SB?
JAJA11
08.06.07,10:52
Ak sa nemýlim tak typ B. Robil som jedno RZ ZP presne také, a program čo používam automaticky dal typ B

Je tam aj zamestnanie, takže B nestačí. :rolleyes:
Zoltán Kovács
08.06.07,10:53
Je tam aj zamestnanie, takže B nestačí. :rolleyes:

Máš pravdu, môj prípad sa líšil práve v tom, že osôbka nebola počas roka zamestnaná. Pozrel som si to ešte raz. Ospravedlňujem za chybné informácie.
JAJA11
08.06.07,10:57
Máš pravdu, môj prípad sa líšil práve s tým, že osôbka nebola počas roka zamestnaná. Pozrel som si to ešte raz. Ospravedlňujem za chybné informácie.

mimotemy V piatok poobede sa to dá celkom ľahko odpustiť :D :---
abel
08.06.07,11:39
Ahojte ! Vie mi niekto poradiť aké tlačivo mám vyplniť ak časť roka som bola zamestnaná , časť roka dobrovolne nezamestnana pričom som nemala žiaden príjem a posledné dva mesiace živnostník . ďakujem
A ja by som im dala ešte k tomu SA a SB ešte aj SC.
ormika
08.06.07,11:53
Je to sranda :) Ja by som použila X, XA, XB, XC. Možno S-kové, podľa súhrnu vymeriavacích základov. Tiež sa môžem mýliť. Už mám v tom hokej ;)
hemaja
08.06.07,11:55
Je to sranda :) Ja by som použila X, XA, XB, XC. Tiež sa môžem mýliť. Už mám v tom hokej ;)

Na rozhodnutie potrebujeme vedieť, aký VZ mala za celý rok, takto budeme len hádať, môže to byť aj S aj X - všetko záleží od tejto hodnoty. Ak sa mýlim, tak ma opravte, prosím.