noel.g
09.06.07,00:00
ahojte, nedavno som si kupil notebook v ktorm je nainstalovany norton, norton centre a podobne hluposti na 90 dni. Chcem sa ale tejto veci zbavit a nejde to jednoducho odinstalovat. Neviete mi poradit nejaku super fintu? Stale mi dolu na pracovnej liste vyskakuje ikona Norton Protection Centre, chcem to dat jednoducho prec ako na to?
Querk
09.06.07,10:12
Takto, ide len oto ze to chces odinstalovat, alebo to chces len deaktivovat.?

deaktivacia: ja pouzivam tune up utilities :
http://www.stahuj.cz/utility_a_ostatni/systemove_nastroje/optimalizace_systemu/tuneup-utilities/download/?g[hledano]=tuneup+utilities+2006&g[oz]=6.0.1255
/skus ci to ide :-D/
nainstaluj si to, /je to trial verzia, ale postaci na ucel./ daj si "tuneup start up manager", tam sa ti da zoznam programou ktore sa spustaju pri zapnuti windows, a tam tie programy jednoducho vymaz.

o deinstalacii, pokial ti nejde klasicky, neviem ako poradit.
skus uvidis.... :)
a napis ze ci to vobec funguje. :rolleyes:
noel.g
13.06.07,14:04
ahoj

chcel som ho kopletne vyhodit z pc, lebo mam na norton svoj nazor ale nebudem ho zbytocne prepierat, v kazdom pripade som nasiel vychodisko - norton remover, priamo na oficialnej stranke sa da najst utilitka asi 700 kb, ktoa vas dokaze zbavit otravneho nortonu...heh:D
M3G
13.06.07,19:23
ahoj

chcel som ho kopletne vyhodit z pc, lebo mam na norton svoj nazor ale nebudem ho zbytocne prepierat, v kazdom pripade som nasiel vychodisko - norton remover, priamo na oficialnej stranke sa da najst utilitka asi 700 kb, ktoa vas dokaze zbavit otravneho nortonu...heh:D

Čo je to teraz za doba, keď nám už predávajú PC s predinštalovaným spyvérom....:)
endrju
14.06.07,03:59
Fantázia Georga Orwella napísaná v roku 1948 a pomenovaná 1984 je veľmi silný inšpiratívny zdroj pre mnohých ;)
noel.g
16.06.07,19:51
Čo je to teraz za doba, keď nám už predávajú PC s predinštalovaným spyvérom....:)

no neviem, ja som si kupoval notebook v UK, neviem ako je to doma na Slovensku ale tu aj tych par znamch co mam si kupili notebook s predinstalovanym Nortonom na 90 dni. Heh :-)
bepo
17.06.07,09:26
Prečo je Norton taký zlý?
Soňula
18.06.07,06:20
Prečo je Norton taký zlý?



Aj ja sa pýtam, lebo NORTON mám 2 roky, aktualizujem ho ročne, "zatiaľ sa PC nezavíril".
robovi
18.06.07,20:05
Niekto si asi myslí, že vírusy a zábava so zavírenými pc je zaujímavejšia, ako s predinštalovaným antivírusovým balíčkom, aj keď len v trial verzii na 90 dní. Aktivácia je však možná, samozrejme za poplatok.
noel.g
24.06.07,09:36
Aj ja sa pýtam, lebo NORTON mám 2 roky, aktualizujem ho ročne, "zatiaľ sa PC nezavíril".

no to ja neviem, nepovedal som ze norton je zly, len to ze ho nechcem, v kazdom pripade sto ludi, sto chuti, ja som norton nechcel, pretoze pocitac bol spomaley ako slimak pri starte, pri vypinani, kym to vsetko nabehlo....

a taka nezavazna odpoved :-))) mozno si spokojna s nortonom preto, ze nie je schopny zaznamenat virusy a zdanlivo mas pc cisty, ak vyskusas nieco ucinnejsie tak sa zhrozis ako je mozne, ze pc este slape :-))))
robovi
24.06.07,22:03
Mno, v každom prípade kombinácia NOD 32 antivírus a Kerio Personal Firewall sa mi zdá menej zaťažujúca, ako Norton. Beží len to čomu dovolíš a má to aj slovenskú jazykovú verziu, takže to ľahko nastaviš, aby to bežalo normálne. Starý zlatý ZX Spectrum.