mocha76
09.06.07,07:38
Potrebujem poradiť.
Pri kontrole mi zistili, že zamestnanec,ktorý je na dlhodobej pracovnej ceste a nadriadený mu povolí návštevu rodiny tam a späť a to jedenkrát za týždeň do miesta trvalého bydliska nemá nárok na stravné pri odchode z miesta napr. kurzu (koniec pracovnej doby je 15.30) a pri návrate napr. v nedeľu do miesta výkonu práce (kurzu) takisto nemá nárok na stravné.
Podľa kontroly má nárok na stravné napr. v piatok do 15.30 t. j. 135,- sk. Pri odchode t.z. od 5 hod do 12 hod 89,-Sk nemá nárok.
Poradte mi prosím.Je to veľmi súrne.
Chobot
11.06.07,09:37
Potrebujem poradiť.
Pri kontrole mi zistili, že zamestnanec,ktorý je na dlhodobej pracovnej ceste a nadriadený mu povolí návštevu rodiny tam a späť a to jedenkrát za týždeň do miesta trvalého bydliska nemá nárok na stravné pri odchode z miesta napr. kurzu (koniec pracovnej doby je 15.30) a pri návrate napr. v nedeľu do miesta výkonu práce (kurzu) takisto nemá nárok na stravné.
Podľa kontroly má nárok na stravné napr. v piatok do 15.30 t. j. 135,- sk. Pri odchode t.z. od 5 hod do 12 hod 89,-Sk nemá nárok.
Poradte mi prosím.Je to veľmi súrne.

Zamestnanec má nárok na stravné a ostatné náhrady po celú dobu trvania prac. cesty. Prerušenie podľa mňa znamená ukončenie. Takž ak išiel domov na návštevu, mal mať nárok až do doby, kedy prišiel domov.

Cestu zo školenia na pracovisko, prípadne do miesta pracoviska alebo bydliska by som považoval za SC s nárokom na stravné. A naopak, v nedeľu znovu nastúpil na SC tým, že doma nasadol na autobus alebo vlak, teda od toho času by mal mať znovu počítané stravné.

Ten čas medzi tým, čo strávil doma, nemá nárok na stravné.