mocha76
09.06.07,07:52
Prosím o radu.
Zamestnanec bol vyslaný do kurzu.Ubytovanie mal zaplatené na celý mesiac.Nadriadený mu povolil návštevu rodiny.Kontrola nám vyhodila ubytovanie cez víkendy,keď bol dotyčný zamestnanec na návšteve rodiny.
Zákon o cestovných náhradách hovorí o preukázaných výdavkoch za ubytovanie. Doklad o ubytovaní má všetky náležitosti,ktoré sú potrebné v súlade so Zákonom o účtovníctve.Mám chápať, že zamestnanec,ktorý ide na víkend k rodine sa má vysťahovať a zase nasťahovať každý týždeň.
So záverom kontroly nesúhlasím.
Môžte mi poradiť ako postupovať pri takomto prípade.
Kurz trvá aj 4 mesiace. Vďaka
Janinkaaa
09.06.07,10:21
Treba argumentovať tým, že ak bolo ubytovanie vyplatené na celý mesiac (alebo 4 mes.) dobredu, je to stále lacnejšie, alebo rovnako drahé, ako keby sa zamestnanec na víkend odhlásil a potom prihlásil.
Aspoň hotely a ubytovne väčšinou dávajú zľavy na ubytovanie, ak je tam človek ubytovaný viac dní.
Treba poprosiť ubytovacie zariadenie, aby dali cenovú kalkuláciu, koľko by stálo ubytovanie, keby zamestnanec tam nebol ubytovaný celý mesiac a porovnať ceny.
Len toto ma napadlo.
betka
09.06.07,10:52
Ak ste si uplatnili ako daňové výdavky na cesťáku (benzín, na cestu spať, ak je auto v OM, alebo paušálnu náhradu za 1 km 6,2 Sk...) tak Vám uznali buď jeden výdavok na ceťáku, alebo druhý...