zute
11.06.07,12:23
Mali sme zamestnanca ktorý porušil prac.disc. /alkohol/ dna 5.6.sme mu dali výpoveď a teraz nam prišla od neho PN odo dna 6.6. . Chcela som sa spýtať ako to je, či je v ochrannej lehote alebo nie a načo sa to vzťahuje . PN prišla až teraz 11.6.. Aký je postup keď je už odhlásený aj zo Soc.poist.,a zdravotnej poist.

Ďakujem za rýchlu odpoveď.:)
Zoltán Kovács
11.06.07,10:30
Mali sme zamestnanca ktorý porušil prac.disc. /alkohol/ dna 5.6.sme mu dali výpoveď a teraz nam prišla od neho PN odo dna 6.6. . Chcela som sa spýtať ako to je, či je v ochrannej lehote alebo nie a načo sa to vzťahuje . PN prišla až teraz 11.6.. Aký je postup keď je už odhlásený aj zo Soc.poist.,a zdravotnej poist.

Ďakujem za rýchlu odpoveď.:)

PN pošleš do SP spolu s potvrdením o VZ. Pre istotu si urob kópie PN. Teraz som mal takýto prípad. Ak už nie je zamestnancom, postúpil som to SP a ďalej sa "nestarám".
macula
11.06.07,11:21
Mali sme zamestnanca ktorý porušil prac.disc. /alkohol/ dna 5.6.sme mu dali výpoveď a teraz nam prišla od neho PN odo dna 6.6. . Chcela som sa spýtať ako to je, či je v ochrannej lehote alebo nie a načo sa to vzťahuje . PN prišla až teraz 11.6.. Aký je postup keď je už odhlásený aj zo Soc.poist.,a zdravotnej poist.

Ďakujem za rýchlu odpoveď.:)
Vo vašej firme už nie je v ochrannej lehote.To sa týka Soc.poistovne, na ktorú treba poslať vyplnené tlačivo o vymeriavacích základoch.