Evaman
11.06.07,12:34
Prosím vás,neviete niekto aktuálnu e-mailovú adresu na socku,kde sa dá poslať prihláška za zamestnanca?
praca@socpoist.sk nefunguje,vrátilo mi mail späť a na socke samozrejme nikto nič nevie.. ani v KE a V BA už vôbec nie.Dokonca pani v BA mi poradila,že ona vie iba www.socpoist.sk (http://www.socpoist.sk) a ešte ani poriadne nevedela čo od nej chcem..
díky
judyt
11.06.07,10:41
Prosím vás,neviete niekto aktuálnu e-mailovú adresu na socku,kde sa dá poslať prihláška za zamestnanca?
praca@socpoist.sk nefunguje,vrátilo mi mail späť a na socke samozrejme nikto nič nevie.. ani v KE a V BA už vôbec nie.Dokonca pani v BA mi poradila,že ona vie iba www.socpoist.sk (http://www.socpoist.sk) a ešte ani poriadne nevedela čo od nej chcem..
díky
Ahoj, ja mam tieto udaje na prihlasenie zamestnancov
FAX 02 59248865, 02 59248723
email praca@socpoist.sk
SMS 0908 247 104
Pekny den prajem!
Stina
11.06.07,10:43
občas nefunguje, ale stále platí e-mail : praca@socpoist.sk, ak to nejde pošli faxom.
ZDENIELA
11.06.07,10:54
ja som tiež raz použila email: praca@socpoist.sk :)
No keď som si to spätne pozerala medzi mojimi odoslanými emailami, formulár bol odoslaný úplne prázdny :eek: :eek: :eek: , odvtedy používam len fax, po odoslaní faxu si vytlačím protokol o faxových volaniach, s potvrdením, že bol odoslaný. :D
Evaman
11.06.07,11:02
No,ďakujem dievky,2x mi mail vratilo späť,fax je samozrejme obsadený,obidve čísla,takže ....
judyt
11.06.07,11:12
Vidis, na to sa povie, ze smola. Ale ked sa tyzden zacina takto, tak asi mas ist na DOVOLENKU.:) :) :)
Evaman
11.06.07,11:24
Vidis, na to sa povie, ze smola. Ale ked sa tyzden zacina takto, tak asi mas ist na DOVOLENKU.:) :) :)

:--- no,však ja by som aj šla,keby, že sa dalo.
Ale ja si pekne vytlačím protokoly o odoslaní a pekne to založím,že oni mali nejaký problém,to je ich vec,takže o nič nejde...:D
katkaj
11.06.07,11:34
:--- no,však ja by som aj šla,keby, že sa dalo.
Ale ja si pekne vytlačím protokoly o odoslaní a pekne to založím,že oni mali nejaký problém,to je ich vec,takže o nič nejde...:D

ja mám veľakrát aj tak pocit že tam s tými prihláškami nič nerobia, je to len aby sme sa náhodou nenudili ;)
Evaman
11.06.07,11:46
ja mám veľakrát aj tak pocit že tam s tými prihláškami nič nerobia, je to len aby sme sa náhodou nenudili ;)

No to teda aj ja mám taký pocit,len tie papiere zakladám a zakladám...
A teraz som zistila,že im nefunguje ani registračný list vo formulároch na stránke:mad: ,ešteže sa nachádza tu na porade,kt.som si konečne stiahla na PC,veď čo ak mi o chvíľu nepôjde ani net.:D :D
lenkak
11.06.07,17:46
ja už mailom neposielam, odfaxovať je problém, RL na ich stránke tiež blbne, už fakt zostáva sms. Tam mám správu doručenú.