witch
12.06.07,07:38
Ahojte, chcem pomôcť kamarátke. Po dlhšom čase strávenom doma je nútená si rýchlo nájsť zamestnanie. Keďže stratila kontakt s luďmi, má strach z pohovoru u zamestnávateľa. Poradíte, ako najlepšie napísať životopis a vaše skúsenosti s pohovormi a ako sa na ne pripraviť? Ja robím vo firme svojich spolužiakov, takže oficiálny pohovor som neabsolovala :--- . Ďakujem za rady!
mambi
14.06.07,15:22
Ahojte, chcem pomôcť kamarátke. Po dlhšom čase strávenom doma je nútená si rýchlo nájsť zamestnanie. Keďže stratila kontakt s luďmi, má strach z pohovoru u zamestnávateľa. Poradíte, ako najlepšie napísať životopis a vaše skúsenosti s pohovormi a ako sa na ne pripraviť? Ja robím vo firme svojich spolužiakov, takže oficiálny pohovor som neabsolovala :--- . Ďakujem za rady!
http://www.profesia.sk/cms/clanky/?cms_id=100, čo sa týka toho pohovoru, tak toho sa netreba báť. Treba vystupovať sebaisto, nenechať sa ničím zaskočiť. Možno by som ešte poradila naštudovať si niečo o reči tela, lebo aj to o nás veľa prezradí. Takže držím palce, aby to vyšlo.;)
nikulik
14.06.07,15:40
Daj si do vyhladavania tu na porade "životopis". Bolo to tu už rozoberané.