H.B.
12.06.07,12:33
Koncom júla ideme rodinka do Bulharska, cez Satur, mestečko-dedinka Lozenec. Ubytko v penzióne Angel. Môže mi niekto napísať aké má skúsenosti s pobytom v Lozenci, odporúčiť kde sa dá dobre najesť, kde sa dá trochu zájsť okrem mora v tejto lokalite /máme 4 a 8r deti/ a strašne by som bola rada, keby mi niekto napísal aj osobnú skúsenosť s penziónu ANGEL. Aká je vybavenosť izieb, hlavne či je tam chladnička, pretože v Sature mi nevedeli podať info. Vďaka.
sgm
13.06.07,05:12
Koncom júla ideme rodinka do Bulharska, cez Satur, mestečko-dedinka Lozenec. Ubytko v penzióne Angel. Môže mi niekto napísať aké má skúsenosti s pobytom v Lozenci, odporúčiť kde sa dá dobre najesť, kde sa dá trochu zájsť okrem mora v tejto lokalite /máme 4 a 8r deti/ a strašne by som bola rada, keby mi niekto napísal aj osobnú skúsenosť s penziónu ANGEL. Aká je vybavenosť izieb, hlavne či je tam chladnička, pretože v Sature mi nevedeli podať info. Vďaka.
Mestečko Lozenec poznám dôverne, veď tento rok sa tam chystáme už po štvrtýkrát a môžem zodpovedne prehlásiť, že je super. Pláž je pomerne široká a čo je hlavné, každých 50 metrov je stanovisko plavčíkov, ktorí nekompromisne dávajú pozor na kúpajúcich sa (výhoda najmä pre deti). Reštaurácie priamo pri pláži ponúkajú obedy i večere tak z minútiek, ako aj hotových jedál a je to chutné.Voda je teplá, čistá a skrátka je tam strašne fajn. My cestujeme v nedeľu 9.7. svojim autom a plánujeme pobyt do 26.7. :---
Čo sa týka mestečka ako takého: obchodíky, reštaurácie, zmrzlinári, predajcovia striebra a strieborných prkotiniek, detský kolotoč.... Zo všetkého trošku a hlavne večerné posedenia sú fantastické. Je to tiché mestečko, myslím, že budete spokojní. Penzión, do ktorého sa chystáte osobne nepoznám, takže nemôžem povedať k nemu nič a z dojmu z ulice je tak isto ťažko posúdiť.
Verím, že budete spokojní a prajem krásne zážitky a príjemný pobyt v mojej "srdcovke" :D
Bea
H.B.
13.06.07,06:00
Tvoje riadky potešili nielen mňa,ale aj celú rodinku. Už teraz sa tešíme. Cestujeme 28.7. Pokiaľ nám ešte niekto napíše niečo o penzióne Angel,tak budem rada.