saman
06.02.05,21:42
Mate prosim niekto skusesnosti s tym, ci zamestnavatel plati zamestnancovi priemerku za sviatok aj vtedy, ak je zamestnanec pocas sviatku PN?
Napr. od 3-9.1.05 ked je zamestnanec PN, dostane aj nahradu za sviatok 6.1.05 alebo len PN-ku z VZ 25% za prve tri dni a 55% za dalsie styri? D.
ivetakli
06.02.05,21:22
Podľa mňa keď je na PN, tak nemá zaplatený sviatok, iba PN.
saman
06.02.05,21:35
Mhm, ja uz som si to tiez premyslela a ked plati PN socialka tak firma tiez vtedy nepreplaca sviatky... takze asi to bude tak. Dakujem:))).
inge57
06.02.05,22:21
Ahojt! Neviem ako to myslíš s tou priemerkou. Je to náhrada , resp. priemer za predchádzajúci štvrťrok ako v prípade, že zamestnanec má dovolenku?
ricij
06.02.05,23:04
Mate prosim niekto skusesnosti s tym, ci zamestnavatel plati zamestnancovi priemerku za sviatok aj vtedy, ak je zamestnanec pocas sviatku PN?
Napr. od 3-9.1.05 ked je zamestnanec PN, dostane aj nahradu za sviatok 6.1.05 alebo len PN-ku z VZ 25% za prve tri dni a 55% za dalsie styri? D.Ak je chorý, dostane aj vo sviatok PNku. Ak je na dovolenke, čo šališ, šak keď je sviatok, nemôže byť na dovolenke!:D
saman
06.02.05,23:08
ricij, polozim ti otazku:
Keby bol zamestnanec chory 10 dni z 1/05 a 28 dni z 2/05, a v tych 2/05 (kedy preplaca PN-ku socialna poistovna) by 3 pracovne dni pripadli na sviatok. Ty by si zamestnancovi sviatok preplatil? Nemal by vo mzde nic len sviatok???
ricij
06.02.05,23:13
Ak je chorý počas sviatku nedostane nič. Ak (teoreticky) by vo februári boli tri sviatky a on by bol celý február chorý, nedostal by nič iné, len PN (či už zamestnávateľ - prvých desať dní) alebo SP.
inge57
06.02.05,23:14
Rici ty si to, ale nepochopil správne. Ja som len tej priemerke nerozumela a prirovnala som to k dovolenke. Pretože pokiaľ si správne pamätám, tak za štátny sviatok sa už nepočíta náhrada, ale berie sa to tak akokeby bol zamestnanec v práci. Ja to chápem, ale chápem aj to, že ak raz zamestnanec maroduje, tak je to jedno či je to vo sviatok.
ricij
06.02.05,23:21
Ale v pohode. Jasné, ináč, nie každý dostane vo sviatok zaplatené tak, ako keby bol v práci. Týka sa to len mesačne odmeňovaných. Tí ostatní dostanú cez priemerku.
inge57
06.02.05,23:24
Som veľmi rada, že si ma pochopil, veľmi ťažko sa mi takouto formou vyjadruje. Pomaličky si zvykám na štýl a vyjadrovanie sa na tejto "Porade", no moc mi to zatiaľ nejde.
ricij
06.02.05,23:31
Ale v pohode, Inge. Keď takto som si prešiel znovu príspevky, vidím, že je to moja chyba. Vyjadrila si sa jasne, to len ja mám otvorenú poradu vo viacerých oknách, preskakujem, píšem, maniačim a niečo mi ujde.
Vitaj medzi nami, nech sa ti u nás páči. Ja som sa na porade naučil toľko, že až až a nebyť jej, všetko by mi trvalo naštudovať aj 5x dlhšie. A mnoho by som nevedel. Je fajn, že túto skvelú stránku robia niektorí ľudia priam geniálnou a ťahajú ju vpred. Nemyslím tým seba, ale najmä tých, čo majú vyše 1000 príspevkov.
metracik2
15.02.05,17:12
ak PN "padne" aj na sviatok, tak sa tento den zaplati nahradou mzdy pri docasnej pracovnej neschopnosti, alebo sa jej vyplati nemocenske cez socialku.Ked je PN 31 kalendarnych dni a v tom je jeden sviatok tak sa PN plati za 31 kalendarnych dni.