Mimka J.
12.06.07,18:51
Ahojte,
chcela by som sa spýtať, či je možné presunúť zostatok dovolenky zamestnanca na nového zamestnávateľa, ak s tým bude budúci zamestnávteľ súhlasiť. Obidve firmy majú rovnakého majiteľa, jedná sa len o presum zamestnanca z jednej firmy do druhej.

Ďakujem za každú odpoveď.
Tweety
12.06.07,16:51
Nie je to možné.
Lion Topoľčany
12.06.07,18:05
Nezáleží na tom , že je jeden majiteľ. Zažila som to v minulosti, prepustili sa zamestnanci z jednej firmy a presunuli sa automaticky do druhej, a všetko muselo byť vysporiadané. Presun nie je možný.
jamis
12.06.07,18:08
Presun je možný len pri predaji celého podniku i so zamestnancami.
Chobot
13.06.07,08:04
Ahojte,
chcela by som sa spýtať, či je možné presunúť zostatok dovolenky zamestnanca na nového zamestnávateľa, ak s tým bude budúci zamestnávteľ súhlasiť. Obidve firmy majú rovnakého majiteľa, jedná sa len o presum zamestnanca z jednej firmy do druhej.

Ďakujem za každú odpoveď.

Viem, čo máš na mysli. Podľa starého Zákonníka práce 65/1965 platného do 31.3.2001 to bolo možné na základe § 110a:


"Ak zamestnanec zmení v priebehu toho istého kalendárneho roka zamestnanie, môže mu ktorýkoľvek zo zúčastnených zamestnávateľov poskytnúť dovolenku (časť dovolenky), na ktorú mu vznikol (vznikne) nárok u druhého zamestnávateľa, ak o to zamestnanec požiada najneskôr pred skončením pracovného pomeru u doterajšieho zamestnávateľa a zúčastnení zamestnávatelia sa dohodnú na úhrade vyplatenej náhrady mzdy za dovolenku (jej časť), na ktorú zamestnancovi u zamestnávateľa poskytujúceho dovolenku (jej časť) nárok nevznikol. Zmenou zamestnania podľa predchádzajúcej vety sa rozumie skončenie pracovného pomeru u doterajšieho zamestnávateľa a nástup zamestnanca bez zbytočného prieťahu do nového pracovného pomeru u iného zamestnávateľa."

Súčasný ZP to však neumožňuje a pri skončení PP u pôvodného zametnávateľa treba nároky z ukončeného PP vysporiadať.