milizta
12.06.07,19:38
Ahojte,
chcem sa spýtať, stiahla som si na stránke www.rzzp.sk elektronické formuláre a tiež ten program 602XML Filler. Vypĺňala som tlačivo S, 3x SA (za 3 zamestnávateľov), SB a SC (za obdobie, kedy bola osoba, ktorej robím rzzp dobrovoľne nezamestnaná). Všetko mi pekne vyšlo tak, ako som si to predtým vyskúšala na obyčajných papierových tlačivách a prekontrolovala. Dala som súbor uložiť ako, uložila som to pod názov rzzp2006 a myslela som si, že je všetko ok. V robote som si to chcela vytlačiť, tak som to skopírovala na USB kľúč a keď som kontrolovala, či to tam je, tak som si všimla, že mi na tlačive S a SB zmenilo viaceré finálne a dôležité čísla!!!!! Tlačivá SA a SC boli vyplnené tak ako som ich vyplnila, takže tie zostali dobre. Keď som chcela nesprávne čísla prepísať, tak mi napísalo, že políčko je len na čítanie a nie je možné doň písať.

No tak toto mi niekto prosím vysvetlite!!! Tým sa mi zmenili čísla na úplne iné a teraz je to blud. Prečo sa to stalo, keď som to dala uložiť hneď keď som to dovypĺňala a skontrolovala? Ako je to možné, že mi to prepísalo väčšinu čísel na nejaké úplne divy???:confused::eek:
endrju
12.06.07,17:43
Ahojte,
chcem sa spýtať, stiahla som si na stránke www.rzzp.sk (http://www.rzzp.sk) elektronické formuláre a tiež ten program 602XML Filler. Vypĺňala som tlačivo S, 3x SA (za 3 zamestnávateľov), SB a SC (za obdobie, kedy bola osoba, ktorej robím rzzp dobrovoľne nezamestnaná). Všetko mi pekne vyšlo tak, ako som si to predtým vyskúšala na obyčajných papierových tlačivách a prekontrolovala. Dala som súbor uložiť ako, uložila som to pod názov rzzp2006 a myslela som si, že je všetko ok. V robote som si to chcela vytlačiť, tak som to skopírovala na USB kľúč a keď som kontrolovala, či to tam je, tak som si všimla, že mi na tlačive S a SB zmenilo viaceré finálne a dôležité čísla!!!!! Tlačivá SA a SC boli vyplnené tak ako som ich vyplnila, takže tie zostali dobre. Keď som chcela nesprávne čísla prepísať, tak mi napísalo, že políčko je len na čítanie a nie je možné doň písať.

No tak toto mi niekto prosím vysvetlite!!! Tým sa mi zmenili čísla na úplne iné a teraz je to blud. Prečo sa to stalo, keď som to dala uložiť hneď keď som to dovypĺňala a skontrolovala? Ako je to možné, že mi to prepísalo väčšinu čísel na nejaké úplne divy???:confused::eek:

Pochybujem, že si na správnej adrese.

Sformulovala si pôvodne svoju otázku v sekcii "Jednoduché účtovníctvo" na stránke www.porada.sk.
Moderátor ju už medzičasom presunul do sekcie "Mzdové účtovníctvo ... "

Odporúčam Tvoju otázku sformulovať na diskusnom fóre Tebou uvedenej stránky alebo sa obrátiť na tvrocov "inteligentných" elektronických formulárov.

P.S.
Vychádzam z predpokladu, že si na USB kľúč nahrala skutočne správny súbor. Občas sa aj "profíkom" omylom podarí skopírovať z počítača na kľúč úplne iný súbor ako pôvodne chceli. ;)
Melnick
12.06.07,18:38
milizta, tým,že si vyšla z programu a nevytlačila si údaje hneď v tlačive SB Ti prepísalo dni -365 na jeden deň a preto sa zmenili hodnoty nielen v SB ,ale celom formulári. Dni prepíšeš keď zadáš iný dátum a potom znova správny dátum. Ak to hneď vytlačíš údaje ostanú zachované.

Skús radšej vypĺňať na : http://www.kros.sk/ ,